Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské laky na nehty 1/2

Oblíbené dámské laky na nehty 1/2

Ilustrační foto

Dermacol neonový lak na nehty

Pro ženy a dívky, které si potrpí na jedinečný vzhled svých nehtů, které budou nepřehlédnutelné, je tento lak na nehty jasnou volbou. Zaujme primárně neonovými odstíny, které jasně ukazují, že výjimečnost je rozhodně spojená se zájmem. Pokud se podíváme i na složení, tak zaujme hustá textura, která se ale velmi dobře a pochopitelně i rovnoměrně nanáší. Výsledkem je hladký lak, který má zajímavý matný povrch, s neonovým odstínem. Zasychání laku je velmi rychlé a mezi kvalitativní vlastnosti patří i odolnost vůči otěru. Pokud jde o dostupné odstíny, lze vybírat z těchto:

·         Zelená

·         Žlutá

·         Růžová

Rimmel London Glitter Bomb Top Coat -lak na nehty

Jasná volba při ženy, které chtějí, aby jejich nehty byly vidět. Tento patří mezi oblíbení dámské laky na nehty hlavně proto, že má velmi unikátní třepivý efekt. Stačí trochu světla a rázem se budou nehty dokonale třpytit. Tím ale jedinečnost tohoto laku nekončí, jelikož stejně ta nelze opomíjet ani to, že nabídne řadu moderních odstínů, od tmavších, až po světlejších. Samozřejmostí je i to, že lak se poměrně dobře a rychle nanáší, je spojený s rychlým uschnutím a následně zaujme poměrně dobrou odolností.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: kosmetika, líčení, nehty

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.