Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské laky na nehty 2/2

Oblíbené dámské laky na nehty 2/2

Ilustrační foto

Astor Quick & Shine Nail Polish

Každá žena, která chce být moderní, zcela určitě sáhne právě po tomto konkrétním laku. Je unikátní v tom, že nabídne primárně moderní a velmi dobře vypadající odstíny, které podpoří krásu nehtů. Mezi oblíbené dámské laky na nehty však patří i z důvodu jeho inovativního složení. Ta zajistí primárně aplikaci bez pruhů a také je spojena s tím, že lak bude na povrchu vypadat dokonale hladce a stylově. Opomíjet nelze ani to, že velmi rychle zasychá. Pokud se podíváme na onu konkrétní dobu, tak výrobce uvádí zhruba 45 sekund. Když k tomu přidáme kvalitní štěteček, se kterým je nanášení hračkou, je důvod obliby zcela jasný.

NANI Lak pro razítkovou metodu

Nejenom klasické laky na nehty jasně dominují. Hitem jsou i ty, které lze označit jako unikán. Tento je dokonalým příkladem, protože je určený pro takzvanou razítkovou metodu. Právě proto má především inovativní složení, které nabídne nejenom několik zajímavých látek navíc, ale dokáže nabídnout také dokonalou hustotu. I proto výsledný motiv na nehtu vždy pevně a dokonale drží. Pro ženy, které chtějí mít krásné nehty a hledají něco nového, je tento jasnou volbou, se kterou rozhodně vedle nešlápnou.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: kosmetika, líčení, nehty

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.