Reklamní pozice premium odkaz

Vše o líčení 2/2

Vše o líčení 2/2

Ilustrační foto

Korektory nabízejí celou řadu barev

Většina žen zná pouze ty základní korektory, jako jsou béžové. Různých variant ale existuje mnohem více. Jsou to třeba i korektory zelené, které se ideálně hodí na zakrytí případných jemných žilek. Jsou to ale také korektory žluté, které jsou zase ideální na to, jak zakrýt různá tmavší místa, a to jak jednotlivé skvrny, tak například také modřiny.

Při líčení záleží i na ročním období

Nejenom váš styl a vkus hraje roli. Při líčení hraje roli také konkrétní roční obdobní. Pokud jde o zimu, jsou ideální různé hutnější a tmavší tóny. Pokud jde naopak o léto, je třeba myslet na fakt, že správnou volbou jsou tóny spíše světlejšího a lehčího charakteru. Vždy platí, že v létě by mělo být líčení spíše vzdušnější, což jasně odpovídá i tomu, jaké je počasí a jaké jsou teploty.

Méně je více

S líčením by se to rozhodně nemělo přehánět. Pokud je něco, co je trendem číslo jedna, potom je to přirozenost. A tu je dobré podporovat. Líčení by tedy mělo primárně zakrýt nedokonalosti, ale rozhodně by nemělo změnit přirozený vzhled kohokoliv. Na to je třeba myslet vždy ve chvíli, kdy jako žena plánujete vypadat lépe, než je vaše přirozenost.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: krása, líčení

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.