Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské depilační prostředky 1/2

Oblíbené dámské depilační prostředky 1/2

Ilustrační foto

BioEpil Purity Vision

Jedinečná depilační cukrová pasta, která je určena i pro domácí použití. Mezi její přednosti patří nejenom vysoký účinek, ale i celková šetrnost. To je dáno také tím, že v jejím obsahu nenajdete jakékoliv syntetické a podobné látky. Jde tak výhradně jenom o látky přírodní. I díky tomu může být použita třeba na oblast intimních partií. Zároveň zaujme také to, že se svým složením eliminuje podráždění a zarudnutí pokožky. Hlavní vliv na to má:

·         Růžová voda

·         Čajovník

·         Heřmánek

Veet depilační krém Aloe Vera

Jelikož tato značka není na současném trhu žádným nováčkem, jasně patří mezi oblíbené dámské depilační prostředky. Když se podíváme na hlavní pozitiva, musíme říci, že se jedná o krém, který je určený i na citlivou pokožku. Tu nijak nedráždí a snaží se být maximálně šetrný. Stejně ta nezklame ani v souvislosti s bezproblémovým odstraněním vašich chloupků, o kterém také můžeme říci, že je poměrně jednoduché a je také celkem bezproblémové. I toto je velké plus. Navíc zaujme i složení, kde nechybí primárně řada přírodních výtažků, díky kterým je pokožka zklidňována a je o ní i pečováno.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: krása, kůže, depilace

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.