Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské depilační prostředky 2/2

Oblíbené dámské depilační prostředky 2/2

Ilustrační foto

Epill Body depilační cukrová pasta

V čem je jedinečná? V tom, že se jedná o výhradně přírodní produkt, ve kterém nenajdete ani jedinou chemickou látku. To je dobrá zpráva nejenom v souvislosti s tím, že se nemusíte bát podráždění pokožky. Je to pozitivní i v tom, že právě tato pasta patří mezi oblíbení depilační prostředky, jelikož je hypoalergení. Láká také kvalita spojená s odstraňováním chloupků, kdy k nim pasta dobře přilne a pomůže v jejich odstranění, a to i s minimalizací rizika vzniku případných pupínků.

Depilan Ladies

Jde o účinný krém, který byl vytvořen proto, aby byla zajištěna nejenom kvalitní a efektivní depilace, ale zároveň aby byla zajištěna depilace velmi jemná. I proto se jedná o krém, který je určený jak na běžná místa ženského těla, tak i na partie intimní. Díky svému kvalitnímu složení je krém vhodný pro všechny typy pleti, včetně té citlivější. Navíc díky trojfázovému ochrannému konceptu zajistí, že depilovaná místa budou jak dokonale hladká, tak bude eliminováno i případné podráždění. Navíc dojde k tomu, že pokožka bude i nadále chráněna, což podpoří také výtažek ze slunečnicového oleje, který je ideální volbou k celkovému zajištění regenerace vaší kůže, na jakémkoliv místě na těle.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: depilace, kůže, krása

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.