Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské pleťové vody 1/2

Oblíbené dámské pleťové vody 1/2

Ilustrační foto

Bioderma Sensibio H2O

Jasná volba ve chvíli, kdy je cílem odstranění nejenom jakýchkoliv nečistot z povrchu pleti, ale kdy je cílem také odstranit make-up. I proto jasně patří mezi oblíbené dámské pleťové vody. Mezi hlavní lákadla patří nejenom účinky, ale také vyvážená hodnota pH, které je příznivé k pokožce. Dále nelze opomenout ani pozitivum spojené s tím, že nijak nenarušuje film pokožky, který je pro ní přirozený. Z hlediska složení zaujme i absence parfemace, nebo různých konzervačních látek, kam řadíme například známé parabeny.

Vichy PURETE THERMALE 3in1

Pleťová voda pro ženy, která je jasnou volbou jak ve chvíli, kdy je třeba čištění pleti, tak ve chvíli, kdy žena hledá odlíčení. Proto patří mezi pleťové vody, které jsou velmi oblíbené a které hravě nahradí třeba i mléko. Kromě těchto hlavních účinků dané složení potěší také z toho důvodu, že dokáže velmi dobře zklidňovat podrážděnou pokožku, stejně jako pocity, kterými může být například pálení. Unikátní složení zaujme také tím, že pleť nijak nevysušuje a tak není problém s pravidelným používáním.  To i u žen, které mají pleť skutečně citlivou.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: kosmetika, krása

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.