Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské pleťové vody 2/2

Oblíbené dámské pleťové vody 2/2

Ilustrační foto

La Roche Posay Physiologique

Kvalitní micelární pleťová voda od osvědčené značky, které zajistí díky skvělému složení perfektní vlastnosti. Jedná se o pleťovou vodu, která dokáže vaši kůži nejenom dobře vyčistit, ale dokáže také jednoduše odstranit i zbytky make-upu a jiného líčení. Díky svému složení nabídne nejenom vysokou efektivitu, ale i velkou šetrnost. I proto je určená také na citlivé typy pleti. Lákadlem je určitě i fakt, že je možné užívat ji také na klasické odlíčením, a to:

·         Obličeje

·         Očí

·         Rtů

Eucerin DermatoCLEAN

Osvědčená značka přichází s produktem, který patří mezi oblíbené dámské pleťové vody. Je to dáno i tím, že se jedná o složení takzvaně tří účinků v jednom. Díky tomu je zaručeno jak čištění pleti, tak i možnost pomocí této vody odstraňovat jakékoliv líčení. Opomíjet ale nesmíme ani pozitivní vlastnosti na pokožku. Hitem je určitě složení, které je spojeno s řadou unikátních a také velmi prospěšných látek. Mezi takové můžeme zařadit třeba APG komplex, stejně jako látku glucoglycerol, nebo dnes tolik vyhledávanou kyselinu hyaluronovou, která by měla být nedílnou součástí pravidelné péče nejenom o váš obličej. Toto všechno dohromady je důvodem, proč tato pleťová voda zaručeně nikoho nezklame.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: kosmetika, krása

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.