Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské tužidla 1/2

Oblíbené dámské tužidla 1/2

Ilustrační foto

L´Oréal Tecni. art Volume Lift spray

Proč patří mezi oblíbené dámské tužidla? Je to poměrně jednoduché. Prvním důvodem je to, že dokáže vlasům dodat jedinečný objem. A to po celé jejich délce, tedy od samotných kořínků, až po jejich konečky. Dále nelze opomíjet ani to, že rozhodně nijak nezatěžuje vlasy. I po aplikaci tohoto tužidla jsou vlasy stále lehké a dokonale vzdušné. Působí tak, jako by byly stále přirozené, i když je účes zafixován tak, jak požadujete a potřebujete. Samozřejmostí je také jistota univerzálnosti použití, a to s ohledem na:

·         Typ vlasů

·         Délku vlasů

·         Barvu vlasů

Tigi Catwalk Curlesque Curl Collection

Produkt, který patří mezi oblíbená dámská tužidla hlavně proto, že byl vyvinutý pro ženy, které mají kudrnaté a také vlnité vlasy. Právě tento produkt je svým složení určený na tyto typy, díky čemuž jim dokáže nabídnout neobyčejný vzhled, spojený s požadovanou výslednou fixací účesu. Nejenom, že je dobře a pevně zafixuje, ale také oddělí jednotlivé prameny, atak vlasy nepůsobí slepeně, ale stále dokonale jednotně. Kromě toho nelze opomíjet, že je pro ženské vlasy také prospěšný. Jak konkrétně? Určitě přijde vhod třeba vitamin B, stejně jako řada esenciálních olejů, které je vyživují a regenerují.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: vlasy, kosmetika, tužidla

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.