Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské tužidla 2/2

Oblíbené dámské tužidla 2/2

Ilustrační foto

Goldwell Volume Double Boost

Tužidlo ve formě osvědčeného spreje, což zajistí možnost celkem rychlé a také bezproblémové aplikace. Tím ale pozitiva určitě nekončí, jelikož stejně tak nelze zapomínat také na celkový účinek, který přinese. Ten je lákavý třeba v tom, že vlasy jsou po aplikaci lehce zvednuté, což přidává účesu na jeho kráse hlavně s ohledem na jeho celkovou plnost a velikost. Dále potěší i to, že při správné aplikaci toto oblíbené tužidlo na vlasy dokáže vlasy vylepšit od kořínků, až po konečky. Objem tak bude spojený také s tím, že vlasy budou na první pohled působit jak hustěji, tak i silněji. A to především díky tomu, že účes bude i v náročných podmínkách velmi dobře držet.

Osis+ Glamination Plumping Shine Mousse

Toto tužidlo je k dostání ve formě pěny, kterou stačí aplikovat do vlasů a rázem lze získat požadované vlastnosti, jako je nadzvednutí vlasů, nebo zpevnění účesu. Samotná pěna je velmi jemná, což zajistí bezproblémovou aplikaci na všechna místa na hlavě. Součástí přípravku jsou také různé minerály, které zajistí lepší přilnavost k vlasům, které budou stále působit přirozeným dojmem. Výsledkem tak bude bohatý a pevný účes, který bude spojený s dokonalým leskem. Po aplikaci tužidla si jako ženy můžete být jisti i tím, že vaše vlasy budou chráněné. A to například i proti UV záření.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: krása, kosmetika, vlasy, tužidla

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.