Reklamní pozice premium odkaz

Vše o barvení vlasů 1/2

Vše o barvení vlasů 1/2

Ilustrační foto

Barvení vlasů není spojeno s jejich ničením

Mnoho lidí si myslí, že barvení vlasů je nutně musí také ničit. Rozhodně to není tak úplně pravda. Je to dáno tím, že na trhu existuje mnoho různých barev, díky kterým může být barva skutečně šetrná. Roli hraje přirozeně i to, jaký stav mají vlasy před tím, než se do nich pustíte. Pokud jsou zdravé a bezproblémové, rozhodně se není nutné čehokoliv obávat.

Domácí barvení není vždy ideální

Může se jevit jako levné, může se jevit jako jednoduché, stejně jako může být spojeno s tím, že je realizováno kdykoliv. Ne vždy ho ale můžeme považovat za ideální volbu. Hrozí u něho celá řada rizik, které mohou být spojeny třeba se špatnou a nekvalitní barvou, stejně jako mohou být spojeny například i se špatným postupem. Vlivem toho může dojít k řadě věcí:

·         Barva špatně chytne
·         Docílíme jiného odstínu
·         Vlasy se poškodí

Profesionální barvení je zbytečné

Určitě není. Je sice dražší, ale v ceně může být zahrnuta nejenom profesionální barva, ale i zkušenosti kadeřnice, které jsou spojené jak s dokonalým výsledkem, tak i s možným poradenstvím. A to třeba s ohledem na to, jak o vlasy dále pečovat, nebo s ohledem na to, jak dlouho čekat, než bude aplikována nová barva, nebo jakým šamponem vlasy mýt.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: krása, vlasy

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.