Reklamní pozice premium odkaz

Vše o barvení vlasů 2/2

Vše o barvení vlasů 2/2

Ilustrační foto

Barvení vlasů jim může také pomoci

Nejenom, že je nijak neničí, ani nepoškozuje. Nezapomínejme také na další důležitý fakt, který je spojený s tím, že barvení vlasů jim může dokonce i pomoci. Roli hraje totiž samotná barva. Ty nejlepší na trhu totiž obsahují i různé výživné i ochranné látky, díky kterým lze právě pomocí barvy docílit nejenom skvělého vzhledu, ale docílit i lepšího zdraví.

Jsou různé druhy barev

Kdo nemá zkušenosti, ten obvykle neví, co všechno současný trh nabízí. Věc se má tak, že v rámci barvení vlasů existuje hned několik různých druhů barev. Pokud budeme konkrétnější, tak se jedná o permanentní barvy, jedná se demipermanentní barvy, stejně jako se jedná o semipermanentní barvy.  První varianta je označována jako trvalá, zatímco ta poslední varianta je označovaná spíše jako krátkodobá.

Před použitím jiné barvy je třeba počkat dva dny

Časté barvení má svá jasná specifika. Pokud se na ně podíváme konkrétně, potom musíme říci, že mezi nabarvením a následným odbarvením by měl být interval alespoň 2 dny. Jedině tak nebude docházet k výraznému poškození přírodních vlasů.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: vlasy

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.