Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské antiperspiranty 1/2

Oblíbené dámské antiperspiranty 1/2

Ilustrační foto

Vichy Stress Resist 72h roll-on

Mezi oblíbené dámské antiperspiranty patří mimo jiné také proto, že se jedná o kuličkové provedení, bez nutnosti stříkání. Lákadlem je také vysoký účinek, který dokáže chránit před potem po dobu dokonce až 72 hodin. Díky složení je cílem především regulace pocení, a tak zajistit, aby nedocházelo nejenom ke vzniku mokrých skvrn na oblečení, ale také k nepříjemnému zápachu. Tento antiperspirant si dokáže poradit s pocením, které má mnoho důvodů a mezi ty hlavní můžeme rozhodně zařadit:

·         Pobyt v teple

·         Stresové situace

·         Nadměrná fyzická zátěž

Nivea Invisible for Black & White

Jedinečné složení zajistí hned celou řadu pozitiv. Tím primárním je to, že dokáže velmi dobře eliminovat pocení v oblasti podpaždí, a to ať už vzniká vlivem vysoké teploty, námahy, nebo čehokoliv jiného. Kromě toho nelze zapomínat ani na další pozitivum, pro které tento produkt patří mezi oblíbené dámské antiperspiranty. Tím pozitivem je v tomto směru fakt, že po aplikaci nezanechává žádné skvrny na oblečení, a to jak na tom černém, tak samozřejmě ani na tom bílém. Posledním lákadlem je určitě i příjemná svěží vůně, která rozhodně zaujme jak ženu, co antiperspirant používá, tak i osoby v jejím okolí.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: kosmetika, antiperspirant

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.