Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské antiperspiranty 2/2

Oblíbené dámské antiperspiranty 2/2

Ilustrační foto

Rexona Cotton Ultra Dry

Složení tohoto antiperspirantu je zajímavé v tom, že nabídne nejenom ochranu během běžného dne, ale i ochranu při zvýšeném pohybu. Tím zamezuje nadměrnému pocení, které je spojeno se skvrnami a zápachem. Oproti předchozí variantě nabídne tento antiperspirant také vylepšené složení, které je zcela pochopitelně bez alkoholu. Kromě svého primárního účinku nabídne také ten sekundární. Je spojený s tím, že při aplikaci i po ní se není nutné obávat jakýchkoliv skvrn na oblečení, které se jednoduše netvoří.

Dove Go Fresh Touch -Okurka & Zelený čaj

Primárně je to dobrá ochrana proti pocení, kterou je možné od tohoto antiperspirantu očekávat. Tím ale jeho přednosti nekončí, jelikož stejně tak není problém od něho očekávat také to, že má složení, které dokáže hydratovat kůži. Vlivem toho se o pokožku ženského těla velmi dobře stará. Vše doplňuje i třetí klíčová vlastnost, která je primárně spojená s tím, že dodává pocit i příjemné vůně, která je nejenom s aplikací antiperspirantu spojena. Samozřejmostí je i složení, které je bez alkoholu, díky čemuž se není nutné obávat případnému podráždění ženské pokožky.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: antiperspirant, kosmetika, kůže

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.