Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské toaletní vody 2/2

Oblíbené dámské toaletní vody 2/2

Ilustrační foto

Nino Cerruti 1881 Pour Femme

Kombinace dvou lákavých vůní je základem této dámské toaletní vody. Je určená pro každou ženu, která chce vonět tak, aby došlo ke kombinaci oblíbených a svěžích květinových vůní, které budou dále doplněny vůněmi, které připomínají zajímavé a netradiční dřevité tóny, kde nechybí třeba cedr. Tato toaletní voda rozhodně nezklame ženy, které hledají něco jiného a originálního, a které mají rádi skutečnou eleganci a na první pohled dokážou působit velmi samostatně. Lákadlem je také samotný flakon, který byl navržen s ohledem na inspiraci venkovem, který se ale neztratí ani v moderních interiérech.

Guess Seductive For Woman

Osvědčená a známá toaletní voda, která nabídne vůni, která je především smyslná. Pro ženu, která chce zapůsobit, tak může patřit mezi jasnou a také osvědčenou volbu. Když se podíváme na složení dané vůně, tak v sobě kombinuje hned dvě hlavní věci, které ženy tolik vyhledávají. Jedná se o kombinaci vůní ovoce, která je spojena také s vůní květin. Zaručeně dobrá volba pro každou ženu, která tyto vůně miluje. Když se podíváme na toto složení blíže, tak zaujme například hruška, stejně jako černý rybíz, ale i jasným nebo květ pomerančovníku. Jsou ale i unikáty, které tato vůně skrývá, jako je třeba lehký nádech kadidla, nebo i kašmírového dřeva.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: parfémy, toaletní vody

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.