Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské toaletní vody a parfémy 1/2

Oblíbené dámské toaletní vody a parfémy 1/2

Ilustrační foto

Versace Bright Crystal

Zajímavá toaletní voda s rozprašovačem, který zajistí jednoduchou a také pohodlnou aplikaci. Tím ale její výhody nekončí. To hlavní, čím zaujme, je rozhodně její vůně. Je dokonalou volbou pro každou ženu, která primárně miluje květiny, jelikož přesně to je základ její vůně. Opomíjet nelze ani velmi povedenou lahvičku, která se bude na polici s kosmetickou nádherně vyjímat. Když se vrátíme ke složení, určitě zaujme třeba šťáva z grantového jablka, akašu dřevo, nebo třeba yuzu. Pokud se podíváme i na zmíněné květiny, nesmí chybět:

·         Magnólie

·         Pivoňka

·         Lotos

Dolce & Gabbana Light Blue For Woman

Proč patří mezi oblíbené dámské toaletní vody? Je to dáno především unikátním složení, které je inspirováno hravostí a radostí ze života. Vůně je neuvěřitelně svěží a už v samotném prvním nádechu je možné ucítit lákavá jablka, která jsou doplněna mnoha jinými vůněmi, které vytvářejí jedinečnou esenci parfému, která zaujme každou ženu, i její okolí. Celkem unikátní je také složka v podobě pižma, která dává této toaletní vodě rozhodně zajímavou specifičnost. I to je důvodem nejenom k oblibě, ale i k tomu, proč byste měla právě tuto vodu vyzkoušet i vy sama.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: kosmetika, parfémy, toaletní vody

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.