Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské kalhotky bokovky 2/2

Oblíbené dámské kalhotky bokovky 2/2

Ilustrační foto

GINA -dámské kalhotky s úzkým bokem

Takzvané bokovky jsou hitem i pro svůj velmi originální střih. Ten může být také zajímavě podpořen, pokud dojde k tomu, že jsou vyrobeny s úzkým bokem. A to je příklad právě těchto kalhotek, které zaujmou svou celkovou oblíbeností. Ta ale není dána jenom jejich střihem. Upoutá i materiálové složení, kdy se kombinace polyesteru a elastanu postará o příjemný pocit, stejně jako dokonalou pružnost. Z hlediska designu zaujme originální potisk, který je spojený s řadou nesourodých pruhů v různorodých barvách.

Dámské kalhotky Summer time

Stylové bokové kalhotky, u kterých je primární důraz kladený hlavně na to, aby zaujaly svou celkovou originalitou a také svým vzhledem. Co k tomu napomáhá? Rozhodně je to jejich střih, u kterého nechybí velmi oblíbený, vyhledávaný a také celkem zajímavý úzký bok. Ani tím ale nekončíme, jelikož tyto kalhotky bokovky nabídnou i vcelku originální potisk, který je desertní, ale přesto lehce výrazný a povedený. Když k tomu přidáme i kvalitní materiál nebo dobré šité provedení, je zaručeně i pohodlnost během nošení. To vše dohromady potom dělá z těchto kalhotek model, který určitě nezklame žádnou ženu.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: spodní prádlo

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.