Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské kalhotky plné 1/2

Oblíbené dámské kalhotky plné 1/2

Ilustrační foto

Babell BBL 026

Když jde o kalhotky, je černá barva osvědčenou možností, se kterou zaručeně nešlápnete vedle. A právě tu nabízí tyto oblíbené dámské kalhotky plné. Pokud se na ně podíváme blíže, tak dokážou zaujmout i mnoha jinými věcmi. Je to třeba jejich materiál. Jasně dominuje bavlna, ke které je přidáno trochu lycry. K čemu to vede? Jak k celkové pohodlnosti nošení, tak i k tomu, že kalhotky nabídnou pružnost a dobře sedí na vašem těle. I když jde o plné kalhotky, nesmíme zapomínat na celkem povedený zhled, který pomáhá dotvářet trocha krajky, která je umístěná na zadní straně.

Wolbar kalhotky -Tahoo Maxi

Další oblíbené dámské kalhotky plné, které na první pohled zaujmou svým vyšším střihem. Ten se hodí ve chvíli, kdy je vaším cílem zamaskovat a lehce stáhnout větší bříško. Dokonalá volba třeba pod šaty, nebo jiné oblečení. Tím však jejich přednosti nekončí. Jsou složeny z bavlny a lycry, díky čemuž se skvěle přizpůsobí vašemu tělu, pro které budou i velmi pohodlné. Samozřejmostí je i klasická bílá barva, která dnes nezklame, jelikož se jedná o osvědčenou variantu, v jakém provedení kalhotky mít.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: spodní prádlo, oblečení

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.