Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské kalhotky spaghetti 1/2

Oblíbené dámské kalhotky spaghetti 1/2

Ilustrační foto

Wolbar -Tanga Maracca

Proč dámské kalhotky spaghetti patří mezi tolik oblíbené a vyhledávané volby? Je to dáno hlavně tím, že jejich součástí jsou jenom tenké šňůrky. Díky tomu vypadají velmi sexy a velmi odvážně. A tento konkrétní model to rozhodně dokonale splňuje. Je unikátní hlavně tím, že je nejenom miniaturní, ale také že mohou působit velmi kvalitně a elegantně. Toho je docíleno nejenom použitím kvalitních materiálů, ale i tím, že v zadní části nechybí velmi povedená květinová aplikace, která jedinečný vzhled kalhotek příjemně doplňuje.

Ewana tanga 81

Na první pohled mohou vypadat spíše jako klasické, ale při bližším pohledu je jasné, že se jedná o kalhotky spaghetti. Unikátem zde není jenom jedna jediná šňůrka, ale hned jejich dvojice, které se táhnou po obou stranách boků až do zadní části. Skvěle vypadá také jejich dokonale hladké provedení, a to bez vzoru, nebo potisku. I když díky tomu vypadají jednodušeji, rozhodně to neznamená, že vypadají až moc obyčejně. Podporovat to může také správná volba konkrétní barvy. Jaká může být ta, kterou označíme za skutečně nej? Třeba:

·         Bílá

·         Červená

·         Černá

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: móda, spodní prádlo

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.