Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské kalhotky spaghetti 2/2

Oblíbené dámské kalhotky spaghetti 2/2

Ilustrační foto

Roza -Tanga Fiona

Stylová špagetová tanga, která se hodí pro každou ženu, která chce vypadat smyslně a neobyčejně. Jejich lákadlem jsou hlavně právě ony lehké šňůrky, které se táhnou po bocích každé ženy. Zadní díl poté zaujme i svou neobyčejností, jelikož se zde nachází jedinečná motýlí aplikace, která podtrhuje jejich krásu. Ta je však patrná také z přední části. A to proto, že zde se nachází díl, který má tvar trojúhelníku a je vyrobený z elastické síťoviny. Která žena chce vypadat sexy, ta s těmito kalhotkami vedle nešlápne. A to ani v případě, kdy hledá pohodlnost konkrétního modelu.

Axami -Tanga V-5178 Primrose

Doslova romantika. Ta čiší z těchto kalhotek spaghetti na první pohled. Čím je to dáno? Rozhodně jejich střihem, který dokonale respektuje své označení. A to znamená, že trojúhelníkové části nejsou doplněné ničím jiným, než zcela pochopitelně nezbytnými šňůrkami. Tím ale jejich jedinečnost a originalita nekončí, jelikož stejně tak umí zaujmout i tím, čím jsou doplněny. Je to stylové transparentní výšivka, která jednoduchému vzhledu dodává něco skutečně jiného a také originálního. Pro ženy, které chtějí být sexy a ukázat více ze svého těla, než u klasických kalhotek, ty zklamány rozhodně nebudou.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: spodní prádlo

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.