Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské podprsenky bardotky 2/2

Oblíbené dámské podprsenky bardotky 2/2

Ilustrační foto

Lormar -podprsenka Double EXTRA

Je to především unikátnost, čím dokáže tato podprsenka bardova zaujmout a nadchnout. Pokud budeme konkrétnější, tak v první řadě rozhodně zaujme to, že se jedná o gelovou podprsenku. Tím ale přednosti určitě nekončí, jelikož velkým hitem je i to, že má dvojitý push-up efekt. Jasná volba pro ty ženy, které chtějí zvýraznit svá ňadra a chtějí tak dokonale vypadat. V tomto případě je mohou opticky zvětšit i o dvě velikosti. Zajímavostí je také výplň košíčků, kde dochází ke kombinaci gelu a také vzduchu. Díky tomu jde o podprsenku, o které lze říci, že na dotek a hlavně na nošení je velice příjemná.

Gorteks podprsenka Yvette

Smyslnost, jedinečný vzhled, půvab a rafinovanost. To vše skrývá tato podprsenka, která zaujme svým střihem, o kterém lze říci, že se skutečně dokonale povedl. Z hlediska krásy ohromí ještě krémová barva, nebo doplňující síťovina. A pokud jde o kvalitu, tak nesmíme opomíjet také kombinaci materiálů, díky kterým podprsenka nejenom velmi dobře drží ňadra, ale je spojena také s jistotou toho, že nabídne i velkou pohodlnost. Dokonalá volba na dlouhodobé nošení, a to kamkoliv, kde budete chtít mít spodní prádlo, které je a bude unikátní.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: móda, podprsenka, spodní prádlo

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.