Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské push-up podprsenky 2/2

Oblíbené dámské push-up podprsenky 2/2

Ilustrační foto

Timo podprsenka – Parfumbra

Která žena se nespokojí jenom tak s každou podprsenkou, ta by měla rozhodně sáhnout po tomto konkrétním modelu. Jaký je ten pravý důvod, proč tuto podprsenku vyzkoušet? Je to poměrně prosté. Začít je třeba košíčky, které jsou unikátní v tom, že jsou bezešvé, což výrazně podporuje pohodlnost nošení. Dále nabídne i dokonalý vzhled a pevnost. Opomíjet nelze ani obšitá ramínka, která se velmi dobře nosí, stejně jako dobře drží. Jedinečnost podprsenky a vašeho dekoltu je spojena i s tím, že má nejenom boční kostice, ale i vyšší střed. Žena, která si ji vezme, tak má šanci vypadat skutečně maximálně dokonale.

Triola podprsenka 22000

Celovyztužená push-up podprsenka, která nabídne unikátní komfort pro každou ženu. Její součástí jsou kromě správného střihu také kostice, což je zárukou, že váš dekolt bude vždy naprosto dokonalý. Tedy ideální pro kombinaci s oblečením s dostatečným výstřihem. Opomenout nelze ani to, že nabídne větší velikosti košíčků, atak je vhodná i pro ženy, které mají více vyvinutá ňadra. Zajímavostí je i to, že střih této podprsenky a její provedení je rozhodně unikátní. A to i proto, že je chráněná užitný vzorem a tak nelze najít na trhu stejnou kopii, která by vypadala, nebo nabízela přesně to samé. I v tom spočívá její obliba.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: podprsenka, móda

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.