Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské tanga g-string 1/2

Oblíbené dámské tanga g-string 1/2

Ilustrační foto

Viki -original tanga G-String

Jednobarevné provedení těchto kalhotek sice může na první pohled značit, že se jedná spíše o obyčejnější model, ale tomu rozhodně tak není. Jde o oblíbené dámské tanga g-string hlavně proto, že se jedná o model, který zaujme svým černým provedením, které vypadá velmi elegantně. Celkovou unikátnost potom doplňuje hlavně velmi sexy volánek, který je zajímavým a stylovým doplňkem těchto kalhotek. Střih je pochopitelně onen moderní, označovaná jako G-string. Nezklame ani materiál kalhotek, kde dominuje nylon a elastan.

Candy G-String -Sladké Kalhotky

Rozhodně nejde o kalhotky, které by byly určené pro každodenní a dlouhodobé nošení. Přesto se jedná o oblíbená dámská tanga g-string. A z jakého důvodu? Těch můžeme zmínit několik. Mezi první rozhodně opatří to, že nejsou vyrobené z látky, ale jsou vyrobené z bonbonů. A to pochopitelně znamená, že jsou něčím zcela unikátním, co na trhu jenom tak nenajdete. Druhým důvodem je to, že mohou velmi zajímavě zpestřit intimní chvíle každé ženy, pokud si je do ložnice oblékne. Co rozhodně nelze opomíjet, to je i fakt, že jsou často kupovány také jako originální a rozhodně i jako velmi vtipný dárek.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: spodní prádlo

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.