Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské tanga g-string 2/2

Oblíbené dámské tanga g-string 2/2

Ilustrační foto

Gorteks -Kalhotky string

Bílá barva je v segmentu kalhotek velkým hitem a právě tento konkrétní model ji pochopitelně může nabídnout. Nezaujme ale jenom tím, jakou mají barvu. Stejně tak nelze zapomínat ani na další pozitiva. Těmi jsou určitě výrazná pohodlnost, což je dáno jak kvalitním střihem, tak i kombinací příjemných a pružných materiálů. Zde dominuje polyamid a polyester. Pokud jde o vzhled, je možné se těšit na několik ozdobných prvků, jako je třeba:

·         Mašlička v přední části

·         Elegantní krajka na bocích

·         Zajímavý potisk vpředu

La Senza -TANGA G-STRING PARTY ON

Model kalhotek, který se hodí nejenom jako zajímavý a originální dárek, ale i jako kalhotky, které mají zaujmout. Nejsou ani tak elegantní, jako originální. A to hlavě díky svému potisku Party ON, který lze nalézt na přední části. Že jde o kalhotky, které nezklamou ani svou pohodlností, to může být patrné například také z materiálu, jelikož zde převládá jemná bavlna, která je na dotek s lidským tělem naprosto dokonalý. Boky kalhotek jsou vyrobeny tak, aby díky měkké gumičce dobře držely a zároveň nedocházelo k tomu, že by snad mohly tlačit. Pro běžné nošení nelze najít lepší.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: spodní prádlo

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.