Reklamní pozice premium odkaz

Novinky

zobrazit

Oblíbené dámské antiperspiranty 1/2

Vichy Stress Resist 72h roll-on Mezi oblíbené dámské antiperspiranty patří mimo jiné také proto, že se jedná o kuličkové provedení, bez nutnosti stříkání. Lákadlem je také vysoký účinek, který dokáže chránit před potem po dobu dokonce až 72 hodin.… »

Oblíbené dámské řasenky 2/2

Astor BIG & Beautiful Boom 24h Volume Odolnost. To je slovo, kterým lze tuto řasenku zcela jasně charakterizovat, Už její název totiž celkem dobře napovídá, že se jedná o řasenku, která vydrží až celách 24 hodin, po které můžete mít řasy, které… »

Oblíbené dámské řasenky 1/2

Max Factor 2000 Calorie Dramatic Volume Tato značka nabídne mnoho, ale právě tato konkrétní patří mezi oblíbené dámské řasenky. Je lákavá hlavně proto, že nabídne naprosto jedinečný kartáček. Díky němu je na řasy vždy nanesena dostatečná vrstva, která… »

Oblíbené dámské laky na nehty 2/2

Astor Quick & Shine Nail Polish Každá žena, která chce být moderní, zcela určitě sáhne právě po tomto konkrétním laku. Je unikátní v tom, že nabídne primárně moderní a velmi dobře vypadající odstíny, které podpoří krásu nehtů. Mezi oblíbené… »

Oblíbené dámské laky na nehty 1/2

Dermacol neonový lak na nehty Pro ženy a dívky, které si potrpí na jedinečný vzhled svých nehtů, které budou nepřehlédnutelné, je tento lak na nehty jasnou volbou. Zaujme primárně neonovými odstíny, které jasně ukazují, že výjimečnost je rozhodně… »

Oblíbené dámské depilační prostředky 2/2

Epill Body depilační cukrová pasta V čem je jedinečná? V tom, že se jedná o výhradně přírodní produkt, ve kterém nenajdete ani jedinou chemickou látku. To je dobrá zpráva nejenom v souvislosti s tím, že se nemusíte bát podráždění pokožky. Je… »

Oblíbené dámské depilační prostředky 1/2

BioEpil Purity Vision Jedinečná depilační cukrová pasta, která je určena i pro domácí použití. Mezi její přednosti patří nejenom vysoký účinek, ale i celková šetrnost. To je dáno také tím, že v jejím obsahu nenajdete jakékoliv syntetické a podobné… »

Oblíbené dámské toaletní vody 2/2

Nino Cerruti 1881 Pour Femme Kombinace dvou lákavých vůní je základem této dámské toaletní vody. Je určená pro každou ženu, která chce vonět tak, aby došlo ke kombinaci oblíbených a svěžích květinových vůní, které budou dále doplněny vůněmi, které… »

Oblíbené dámské toaletní vody a parfémy 1/2

Versace Bright Crystal Zajímavá toaletní voda s rozprašovačem, který zajistí jednoduchou a také pohodlnou aplikaci. Tím ale její výhody nekončí. To hlavní, čím zaujme, je rozhodně její vůně. Je dokonalou volbou pro každou ženu, která primárně miluje… »

Oblíbené dámské tužidla 2/2

Goldwell Volume Double Boost Tužidlo ve formě osvědčeného spreje, což zajistí možnost celkem rychlé a také bezproblémové aplikace. Tím ale pozitiva určitě nekončí, jelikož stejně tak nelze zapomínat také na celkový účinek, který přinese. Ten je… »

Oblíbené dámské tužidla 1/2

L´Oréal Tecni. art Volume Lift spray Proč patří mezi oblíbené dámské tužidla? Je to poměrně jednoduché. Prvním důvodem je to, že dokáže vlasům dodat jedinečný objem. A to po celé jejich délce, tedy od samotných kořínků, až po jejich konečky. Dále… »

Proč se otužovat 2/2

Zvýšíte svou plodnost Tento důvod se týká mužů, u kterých je dokázáno, že pravidelné otužování zvyšuje výrazně jejich plodnost. Konkrétně je pravidelným otužováním zvyšován počet jejich spermií. A nejedná se o nijak zanedbatelné číslo,… »

Proč se otužovat 1/2

Zlepšíte svou imunitu Říká se, že lidé, kteří jsou otužilí, jsou mnohem méně náchylní na různé nemoci. A to je skutečně pravda. Proto je právě toto náš první hlavní důvod, proč se otužovat. Tato činnost totiž velmi výrazně napomáhá ke zvýšení imunity.… »

Vše o barvení vlasů 2/2

Barvení vlasů jim může také pomoci Nejenom, že je nijak neničí, ani nepoškozuje. Nezapomínejme také na další důležitý fakt, který je spojený s tím, že barvení vlasů jim může dokonce i pomoci. Roli hraje totiž samotná barva. Ty nejlepší na trhu totiž… »

Vše o barvení vlasů 1/2

Barvení vlasů není spojeno s jejich ničením Mnoho lidí si myslí, že barvení vlasů je nutně musí také ničit. Rozhodně to není tak úplně pravda. Je to dáno tím, že na trhu existuje mnoho různých barev, díky kterým může být barva skutečně šetrná. Roli hraje… »

Vše o líčení 2/2

Korektory nabízejí celou řadu barev Většina žen zná pouze ty základní korektory, jako jsou béžové. Různých variant ale existuje mnohem více. Jsou to třeba i korektory zelené, které se ideálně hodí na zakrytí případných jemných žilek. Jsou to ale… »

Vše o líčení 1/2

Depilace je účinnější, než holení Určitě ano. Je to dáno tím, že depilace je metodou, při které je vytržený konkrétní chloupek i s kořínkem. I proto následně může trvat i několik týdnů, než naroste. Proto pokud tuto metodu srovnáme s klasickým… »

Pomůže proti stárnutí bílý nebo zelený čaj? - dokončení

Zelený čaj Zelený čaj se tradičně připravuje napařením čajových lístků, které se poté srolují a následně usuší. Pomocí napařování se zlikvidují enzymy, které jindy fermentují čaj. Díky tomu zůstávají v čaji zachovány polyfenoly, což jsou silné antioxidanty,… »

Pomůže proti stárnutí bílý nebo zelený čaj? 1. část

Bílý čaj Bílý čaj se vyznačuje velkou jemností. Původem je z Číny a poznáte ho podle vynikající chuti a nasládlému aroma. Pěstování patří k náročným činnostem. K výrobě se využívají nerozvinuté čajové lístky Camellia sinensis. Sběr se provádí… »

Bílé nebo červené maso? Které je zdravější? 2/2

Bílé maso Díky vysokému obsahu bílkovin v masu se stává základem jídelníčku sportovců, zejména pokud potřebují zajistit nárůst svalové hmoty. Obecně je maso tvořeno 55 -75 % vody, v menší míře tuky a bílkovinami. Obsah sacharidů je velmi malý.… »

zobrazit