Reklamní pozice premium odkaz

Novinky

zobrazit

Jaké druhy piercingu dnes frčí 1/2

Kroužky do nosu Kamínek na stranu nosu, nebo barevný kroužek, snad kdekoli na nosu umístěn je v současnosti hodně populární. Barvy jsou na vzestupu, a i když jednoduché stříbrné, nebo zlatavé provedení je určitě stále trendy, barevnost je zkrátka… »

Jaké druhy přístrojů v kosmetických studií dnes frčí 2/2

Vacupress Moderní doba žádá také moderní přístroje. Současnosti vládne jako jeden z mála i vacupress, který funguje na principu podtlaku a masíruje podkoží. Kůže se tak prokrví, uvolňuje se tím i ztuhlé svalstvo, prokrvuje se pokožka,… »

Jaké druhy přístrojů v kosmetických studií dnes frčí 1/2

Napařovače V kosmetických salonech se dnes bez napařovačů snad nelze obejít. Dokonale a bez nějakých komplikací roztáhnout póry, a tak připraví na odstranění nánosů z nich. Je to tak ideální pomocník v boji s černými tečkami. Je to rozhodně… »

Oblíbené dámské tanga g-string 2/2

Gorteks -Kalhotky string Bílá barva je v segmentu kalhotek velkým hitem a právě tento konkrétní model ji pochopitelně může nabídnout. Nezaujme ale jenom tím, jakou mají barvu. Stejně tak nelze zapomínat ani na další pozitiva. Těmi jsou určitě… »

Jak se dobře seznámit

Najít správný návod k seznámení je téměř nemožné. Navzdory tomu, že dnešní doba nabízí obrovské spektrum různých „pomocníků". Mezi nejoblíbenější patří v tomto směru internetové seznamky, mezi které patří např. Topky.singles, Seznamka a další. Jak… »

Oblíbené dámské tanga g-string 1/2

Viki -original tanga G-String Jednobarevné provedení těchto kalhotek sice může na první pohled značit, že se jedná spíše o obyčejnější model, ale tomu rozhodně tak není. Jde o oblíbené dámské tanga g-string hlavně proto, že se jedná o model,… »

Oblíbené dámské kalhotky bokovky 2/2

GINA -dámské kalhotky s úzkým bokem Takzvané bokovky jsou hitem i pro svůj velmi originální střih. Ten může být také zajímavě podpořen, pokud dojde k tomu, že jsou vyrobeny s úzkým bokem. A to je příklad právě těchto kalhotek, které zaujmou… »

Oblíbené dámské kalhotky bokovky 1/2

GINA -dámské kalhotky Multirib Známá značka ukazuje, že umí vyrobit právě to, co její zákaznice chtějí. I proto jsou právě toto oblíbené dámské kalhotky bokovky, o které je zájem. Zaujmou třeba i svým střihem, jelikož mohou nabídnout… »

Oblíbené dámské kalhotky spaghetti 2/2

Roza -Tanga Fiona Stylová špagetová tanga, která se hodí pro každou ženu, která chce vypadat smyslně a neobyčejně. Jejich lákadlem jsou hlavně právě ony lehké šňůrky, které se táhnou po bocích každé ženy. Zadní díl poté zaujme i svou neobyčejností,… »

Oblíbené dámské kalhotky spaghetti 1/2

Wolbar -Tanga Maracca Proč dámské kalhotky spaghetti patří mezi tolik oblíbené a vyhledávané volby? Je to dáno hlavně tím, že jejich součástí jsou jenom tenké šňůrky. Díky tomu vypadají velmi sexy a velmi odvážně. A tento konkrétní… »

Oblíbené dámské kalhotky plné 2/2

Gabidar -kalhotky 100 Pokud dané kalhotky něčím dokonale zaujmou, tak tím, že skvěle přilnou i ženskému tělu. Navíc mají vyvýšený střih, které dokáže velmi dobře zamaskovat případné větší bříško. Tím ale pozitiva nekončí. Opomíjet nelze ani… »

Oblíbené dámské kalhotky plné 1/2

Babell BBL 026 Když jde o kalhotky, je černá barva osvědčenou možností, se kterou zaručeně nešlápnete vedle. A právě tu nabízí tyto oblíbené dámské kalhotky plné. Pokud se na ně podíváme blíže, tak dokážou zaujmout i mnoha jinými věcmi.… »

Oblíbené dámské push-up podprsenky 2/2

Timo podprsenka – Parfumbra Která žena se nespokojí jenom tak s každou podprsenkou, ta by měla rozhodně sáhnout po tomto konkrétním modelu. Jaký je ten pravý důvod, proč tuto podprsenku vyzkoušet? Je to poměrně prosté. Začít je třeba košíčky, které jsou… »

Oblíbené dámské push-up podprsenky 1/2

Henderson -podprsenka Kassidy Proč patří mezi oblíbené dámské push-up podprsenky? Rozhodně proto, že je promyšlená do posledního detailu. To znamená, že nabídne mnoho různých pozitiv. Tím jedním je třeba to, že je velmi příjemná na dotek, a tak… »

Oblíbené dámské podprsenky bardotky 2/2

Lormar -podprsenka Double EXTRA Je to především unikátnost, čím dokáže tato podprsenka bardova zaujmout a nadchnout. Pokud budeme konkrétnější, tak v první řadě rozhodně zaujme to, že se jedná o gelovou podprsenku. Tím ale přednosti určitě… »

Oblíbené dámské podprsenky bardotky 1/2

Ava -podprsenka 740 Stylová korzetová podprsenka, která je určená především těm ženám, které mají větší poprsí. U nich patří zcela jistě mezi oblíbené dámské podprsenky, které zaručeně nezklamou. Opomíjet nelze ale ani to, že díky svému střihu… »

Oblíbené dámské pleťové vody 2/2

La Roche Posay Physiologique Kvalitní micelární pleťová voda od osvědčené značky, které zajistí díky skvělému složení perfektní vlastnosti. Jedná se o pleťovou vodu, která dokáže vaši kůži nejenom dobře vyčistit, ale dokáže také jednoduše odstranit… »

Oblíbené dámské pleťové vody 1/2

Bioderma Sensibio H2O Jasná volba ve chvíli, kdy je cílem odstranění nejenom jakýchkoliv nečistot z povrchu pleti, ale kdy je cílem také odstranit make-up. I proto jasně patří mezi oblíbené dámské pleťové vody. Mezi hlavní lákadla patří nejenom… »

Oblíbené dámské antiperspiranty 2/2

Rexona Cotton Ultra Dry Složení tohoto antiperspirantu je zajímavé v tom, že nabídne nejenom ochranu během běžného dne, ale i ochranu při zvýšeném pohybu. Tím zamezuje nadměrnému pocení, které je spojeno se skvrnami a zápachem. Oproti předchozí… »

Oblíbené dámské antiperspiranty 1/2

Vichy Stress Resist 72h roll-on Mezi oblíbené dámské antiperspiranty patří mimo jiné také proto, že se jedná o kuličkové provedení, bez nutnosti stříkání. Lákadlem je také vysoký účinek, který dokáže chránit před potem po dobu dokonce až 72 hodin.… »

zobrazit