Reklamní pozice premium odkaz

Novinky

zobrazit

Jaké druhy piercingu dnes frčí 2/2

Extravagance do pupíku Propíchnutý pupík je zase dominantou žen, zejména mladých dívek. V létě, kdy se nosí odhalená bříška, je to pak ještě více žádoucí. Proto ve trendem současnosti mít v pupíku ozdobu například motýla, nebo mašličky, či hodně oblíbeného… »

Vyspěte se lépe po noční směně. Přinášíme pár jednoduchých tipů, jak na to

Někdo je miluje, protože mu přináší vyšší mzdu. Někdo je nenávidí, protože si jeho tělo není schopno zvyknout na převrácený režim. Řeč je o nočních směnách. Lepší platové ohodnocení je skutečně asi jejich jedinou výhodou. Jinak nepříznivě působí… »

Jaké druhy piercingu dnes frčí 1/2

Kroužky do nosu Kamínek na stranu nosu, nebo barevný kroužek, snad kdekoli na nosu umístěn je v současnosti hodně populární. Barvy jsou na vzestupu, a i když jednoduché stříbrné, nebo zlatavé provedení je určitě stále trendy, barevnost je zkrátka… »

Jaké druhy přístrojů v kosmetických studií dnes frčí 2/2

Vacupress Moderní doba žádá také moderní přístroje. Současnosti vládne jako jeden z mála i vacupress, který funguje na principu podtlaku a masíruje podkoží. Kůže se tak prokrví, uvolňuje se tím i ztuhlé svalstvo, prokrvuje se pokožka,… »

Jaké druhy přístrojů v kosmetických studií dnes frčí 1/2

Napařovače V kosmetických salonech se dnes bez napařovačů snad nelze obejít. Dokonale a bez nějakých komplikací roztáhnout póry, a tak připraví na odstranění nánosů z nich. Je to tak ideální pomocník v boji s černými tečkami. Je to rozhodně… »

Oblíbené dámské tanga g-string 2/2

Gorteks -Kalhotky string Bílá barva je v segmentu kalhotek velkým hitem a právě tento konkrétní model ji pochopitelně může nabídnout. Nezaujme ale jenom tím, jakou mají barvu. Stejně tak nelze zapomínat ani na další pozitiva. Těmi jsou určitě… »

Jak se dobře seznámit

Najít správný návod k seznámení je téměř nemožné. Navzdory tomu, že dnešní doba nabízí obrovské spektrum různých „pomocníků". Mezi nejoblíbenější patří v tomto směru internetové seznamky, mezi které patří např. Topky.singles, Seznamka a další. Jak… »

Oblíbené dámské tanga g-string 1/2

Viki -original tanga G-String Jednobarevné provedení těchto kalhotek sice může na první pohled značit, že se jedná spíše o obyčejnější model, ale tomu rozhodně tak není. Jde o oblíbené dámské tanga g-string hlavně proto, že se jedná o model,… »

Oblíbené dámské kalhotky bokovky 2/2

GINA -dámské kalhotky s úzkým bokem Takzvané bokovky jsou hitem i pro svůj velmi originální střih. Ten může být také zajímavě podpořen, pokud dojde k tomu, že jsou vyrobeny s úzkým bokem. A to je příklad právě těchto kalhotek, které zaujmou… »

Oblíbené dámské kalhotky bokovky 1/2

GINA -dámské kalhotky Multirib Známá značka ukazuje, že umí vyrobit právě to, co její zákaznice chtějí. I proto jsou právě toto oblíbené dámské kalhotky bokovky, o které je zájem. Zaujmou třeba i svým střihem, jelikož mohou nabídnout… »

Oblíbené dámské kalhotky spaghetti 2/2

Roza -Tanga Fiona Stylová špagetová tanga, která se hodí pro každou ženu, která chce vypadat smyslně a neobyčejně. Jejich lákadlem jsou hlavně právě ony lehké šňůrky, které se táhnou po bocích každé ženy. Zadní díl poté zaujme i svou neobyčejností,… »

Oblíbené dámské kalhotky spaghetti 1/2

Wolbar -Tanga Maracca Proč dámské kalhotky spaghetti patří mezi tolik oblíbené a vyhledávané volby? Je to dáno hlavně tím, že jejich součástí jsou jenom tenké šňůrky. Díky tomu vypadají velmi sexy a velmi odvážně. A tento konkrétní… »

Oblíbené dámské kalhotky plné 2/2

Gabidar -kalhotky 100 Pokud dané kalhotky něčím dokonale zaujmou, tak tím, že skvěle přilnou i ženskému tělu. Navíc mají vyvýšený střih, které dokáže velmi dobře zamaskovat případné větší bříško. Tím ale pozitiva nekončí. Opomíjet nelze ani… »

Oblíbené dámské kalhotky plné 1/2

Babell BBL 026 Když jde o kalhotky, je černá barva osvědčenou možností, se kterou zaručeně nešlápnete vedle. A právě tu nabízí tyto oblíbené dámské kalhotky plné. Pokud se na ně podíváme blíže, tak dokážou zaujmout i mnoha jinými věcmi.… »

Oblíbené dámské push-up podprsenky 2/2

Timo podprsenka – Parfumbra Která žena se nespokojí jenom tak s každou podprsenkou, ta by měla rozhodně sáhnout po tomto konkrétním modelu. Jaký je ten pravý důvod, proč tuto podprsenku vyzkoušet? Je to poměrně prosté. Začít je třeba košíčky, které jsou… »

Oblíbené dámské push-up podprsenky 1/2

Henderson -podprsenka Kassidy Proč patří mezi oblíbené dámské push-up podprsenky? Rozhodně proto, že je promyšlená do posledního detailu. To znamená, že nabídne mnoho různých pozitiv. Tím jedním je třeba to, že je velmi příjemná na dotek, a tak… »

Oblíbené dámské podprsenky bardotky 2/2

Lormar -podprsenka Double EXTRA Je to především unikátnost, čím dokáže tato podprsenka bardova zaujmout a nadchnout. Pokud budeme konkrétnější, tak v první řadě rozhodně zaujme to, že se jedná o gelovou podprsenku. Tím ale přednosti určitě… »

Oblíbené dámské podprsenky bardotky 1/2

Ava -podprsenka 740 Stylová korzetová podprsenka, která je určená především těm ženám, které mají větší poprsí. U nich patří zcela jistě mezi oblíbené dámské podprsenky, které zaručeně nezklamou. Opomíjet nelze ale ani to, že díky svému střihu… »

Oblíbené dámské pleťové vody 2/2

La Roche Posay Physiologique Kvalitní micelární pleťová voda od osvědčené značky, které zajistí díky skvělému složení perfektní vlastnosti. Jedná se o pleťovou vodu, která dokáže vaši kůži nejenom dobře vyčistit, ale dokáže také jednoduše odstranit… »

Oblíbené dámské pleťové vody 1/2

Bioderma Sensibio H2O Jasná volba ve chvíli, kdy je cílem odstranění nejenom jakýchkoliv nečistot z povrchu pleti, ale kdy je cílem také odstranit make-up. I proto jasně patří mezi oblíbené dámské pleťové vody. Mezi hlavní lákadla patří nejenom… »

zobrazit