Reklamní pozice premium odkaz

Novinky

zobrazit

Oblíbené dámské kalhotky plné 2/2

Gabidar -kalhotky 100 Pokud dané kalhotky něčím dokonale zaujmou, tak tím, že skvěle přilnou i ženskému tělu. Navíc mají vyvýšený střih, které dokáže velmi dobře zamaskovat případné větší bříško. Tím ale pozitiva nekončí. Opomíjet nelze ani… »

Oblíbené dámské kalhotky plné 1/2

Babell BBL 026 Když jde o kalhotky, je černá barva osvědčenou možností, se kterou zaručeně nešlápnete vedle. A právě tu nabízí tyto oblíbené dámské kalhotky plné. Pokud se na ně podíváme blíže, tak dokážou zaujmout i mnoha jinými věcmi.… »

Oblíbené dámské push-up podprsenky 2/2

Timo podprsenka – Parfumbra Která žena se nespokojí jenom tak s každou podprsenkou, ta by měla rozhodně sáhnout po tomto konkrétním modelu. Jaký je ten pravý důvod, proč tuto podprsenku vyzkoušet? Je to poměrně prosté. Začít je třeba košíčky, které jsou… »

Oblíbené dámské push-up podprsenky 1/2

Henderson -podprsenka Kassidy Proč patří mezi oblíbené dámské push-up podprsenky? Rozhodně proto, že je promyšlená do posledního detailu. To znamená, že nabídne mnoho různých pozitiv. Tím jedním je třeba to, že je velmi příjemná na dotek, a tak… »

Oblíbené dámské podprsenky bardotky 2/2

Lormar -podprsenka Double EXTRA Je to především unikátnost, čím dokáže tato podprsenka bardova zaujmout a nadchnout. Pokud budeme konkrétnější, tak v první řadě rozhodně zaujme to, že se jedná o gelovou podprsenku. Tím ale přednosti určitě… »

Oblíbené dámské podprsenky bardotky 1/2

Ava -podprsenka 740 Stylová korzetová podprsenka, která je určená především těm ženám, které mají větší poprsí. U nich patří zcela jistě mezi oblíbené dámské podprsenky, které zaručeně nezklamou. Opomíjet nelze ale ani to, že díky svému střihu… »

Oblíbené dámské pleťové vody 2/2

La Roche Posay Physiologique Kvalitní micelární pleťová voda od osvědčené značky, které zajistí díky skvělému složení perfektní vlastnosti. Jedná se o pleťovou vodu, která dokáže vaši kůži nejenom dobře vyčistit, ale dokáže také jednoduše odstranit… »

Oblíbené dámské pleťové vody 1/2

Bioderma Sensibio H2O Jasná volba ve chvíli, kdy je cílem odstranění nejenom jakýchkoliv nečistot z povrchu pleti, ale kdy je cílem také odstranit make-up. I proto jasně patří mezi oblíbené dámské pleťové vody. Mezi hlavní lákadla patří nejenom… »

Oblíbené dámské antiperspiranty 2/2

Rexona Cotton Ultra Dry Složení tohoto antiperspirantu je zajímavé v tom, že nabídne nejenom ochranu během běžného dne, ale i ochranu při zvýšeném pohybu. Tím zamezuje nadměrnému pocení, které je spojeno se skvrnami a zápachem. Oproti předchozí… »

Oblíbené dámské antiperspiranty 1/2

Vichy Stress Resist 72h roll-on Mezi oblíbené dámské antiperspiranty patří mimo jiné také proto, že se jedná o kuličkové provedení, bez nutnosti stříkání. Lákadlem je také vysoký účinek, který dokáže chránit před potem po dobu dokonce až 72 hodin.… »

Oblíbené dámské řasenky 2/2

Astor BIG & Beautiful Boom 24h Volume Odolnost. To je slovo, kterým lze tuto řasenku zcela jasně charakterizovat, Už její název totiž celkem dobře napovídá, že se jedná o řasenku, která vydrží až celách 24 hodin, po které můžete mít řasy, které… »

Oblíbené dámské řasenky 1/2

Max Factor 2000 Calorie Dramatic Volume Tato značka nabídne mnoho, ale právě tato konkrétní patří mezi oblíbené dámské řasenky. Je lákavá hlavně proto, že nabídne naprosto jedinečný kartáček. Díky němu je na řasy vždy nanesena dostatečná vrstva, která… »

Oblíbené dámské laky na nehty 2/2

Astor Quick & Shine Nail Polish Každá žena, která chce být moderní, zcela určitě sáhne právě po tomto konkrétním laku. Je unikátní v tom, že nabídne primárně moderní a velmi dobře vypadající odstíny, které podpoří krásu nehtů. Mezi oblíbené… »

Oblíbené dámské laky na nehty 1/2

Dermacol neonový lak na nehty Pro ženy a dívky, které si potrpí na jedinečný vzhled svých nehtů, které budou nepřehlédnutelné, je tento lak na nehty jasnou volbou. Zaujme primárně neonovými odstíny, které jasně ukazují, že výjimečnost je rozhodně… »

Oblíbené dámské depilační prostředky 2/2

Epill Body depilační cukrová pasta V čem je jedinečná? V tom, že se jedná o výhradně přírodní produkt, ve kterém nenajdete ani jedinou chemickou látku. To je dobrá zpráva nejenom v souvislosti s tím, že se nemusíte bát podráždění pokožky. Je… »

Oblíbené dámské depilační prostředky 1/2

BioEpil Purity Vision Jedinečná depilační cukrová pasta, která je určena i pro domácí použití. Mezi její přednosti patří nejenom vysoký účinek, ale i celková šetrnost. To je dáno také tím, že v jejím obsahu nenajdete jakékoliv syntetické a podobné… »

Oblíbené dámské toaletní vody 2/2

Nino Cerruti 1881 Pour Femme Kombinace dvou lákavých vůní je základem této dámské toaletní vody. Je určená pro každou ženu, která chce vonět tak, aby došlo ke kombinaci oblíbených a svěžích květinových vůní, které budou dále doplněny vůněmi, které… »

Oblíbené dámské toaletní vody a parfémy 1/2

Versace Bright Crystal Zajímavá toaletní voda s rozprašovačem, který zajistí jednoduchou a také pohodlnou aplikaci. Tím ale její výhody nekončí. To hlavní, čím zaujme, je rozhodně její vůně. Je dokonalou volbou pro každou ženu, která primárně miluje… »

Oblíbené dámské tužidla 2/2

Goldwell Volume Double Boost Tužidlo ve formě osvědčeného spreje, což zajistí možnost celkem rychlé a také bezproblémové aplikace. Tím ale pozitiva určitě nekončí, jelikož stejně tak nelze zapomínat také na celkový účinek, který přinese. Ten je… »

Oblíbené dámské tužidla 1/2

L´Oréal Tecni. art Volume Lift spray Proč patří mezi oblíbené dámské tužidla? Je to poměrně jednoduché. Prvním důvodem je to, že dokáže vlasům dodat jedinečný objem. A to po celé jejich délce, tedy od samotných kořínků, až po jejich konečky. Dále… »

zobrazit