Reklamní pozice premium odkaz

Novinky

zobrazit

Oblíbené dámské depilační prostředky 1/2

BioEpil Purity Vision Jedinečná depilační cukrová pasta, která je určena i pro domácí použití. Mezi její přednosti patří nejenom vysoký účinek, ale i celková šetrnost. To je dáno také tím, že v jejím obsahu nenajdete jakékoliv syntetické a podobné… »

Oblíbené dámské toaletní vody 2/2

Nino Cerruti 1881 Pour Femme Kombinace dvou lákavých vůní je základem této dámské toaletní vody. Je určená pro každou ženu, která chce vonět tak, aby došlo ke kombinaci oblíbených a svěžích květinových vůní, které budou dále doplněny vůněmi, které… »

Oblíbené dámské toaletní vody a parfémy 1/2

Versace Bright Crystal Zajímavá toaletní voda s rozprašovačem, který zajistí jednoduchou a také pohodlnou aplikaci. Tím ale její výhody nekončí. To hlavní, čím zaujme, je rozhodně její vůně. Je dokonalou volbou pro každou ženu, která primárně miluje… »

Oblíbené dámské tužidla 2/2

Goldwell Volume Double Boost Tužidlo ve formě osvědčeného spreje, což zajistí možnost celkem rychlé a také bezproblémové aplikace. Tím ale pozitiva určitě nekončí, jelikož stejně tak nelze zapomínat také na celkový účinek, který přinese. Ten je… »

Oblíbené dámské tužidla 1/2

L´Oréal Tecni. art Volume Lift spray Proč patří mezi oblíbené dámské tužidla? Je to poměrně jednoduché. Prvním důvodem je to, že dokáže vlasům dodat jedinečný objem. A to po celé jejich délce, tedy od samotných kořínků, až po jejich konečky. Dále… »

Proč se otužovat 2/2

Zvýšíte svou plodnost Tento důvod se týká mužů, u kterých je dokázáno, že pravidelné otužování zvyšuje výrazně jejich plodnost. Konkrétně je pravidelným otužováním zvyšován počet jejich spermií. A nejedná se o nijak zanedbatelné číslo,… »

Proč se otužovat 1/2

Zlepšíte svou imunitu Říká se, že lidé, kteří jsou otužilí, jsou mnohem méně náchylní na různé nemoci. A to je skutečně pravda. Proto je právě toto náš první hlavní důvod, proč se otužovat. Tato činnost totiž velmi výrazně napomáhá ke zvýšení imunity.… »

Vše o barvení vlasů 2/2

Barvení vlasů jim může také pomoci Nejenom, že je nijak neničí, ani nepoškozuje. Nezapomínejme také na další důležitý fakt, který je spojený s tím, že barvení vlasů jim může dokonce i pomoci. Roli hraje totiž samotná barva. Ty nejlepší na trhu totiž… »

Vše o barvení vlasů 1/2

Barvení vlasů není spojeno s jejich ničením Mnoho lidí si myslí, že barvení vlasů je nutně musí také ničit. Rozhodně to není tak úplně pravda. Je to dáno tím, že na trhu existuje mnoho různých barev, díky kterým může být barva skutečně šetrná. Roli hraje… »

Vše o líčení 2/2

Korektory nabízejí celou řadu barev Většina žen zná pouze ty základní korektory, jako jsou béžové. Různých variant ale existuje mnohem více. Jsou to třeba i korektory zelené, které se ideálně hodí na zakrytí případných jemných žilek. Jsou to ale… »

Vše o líčení 1/2

Depilace je účinnější, než holení Určitě ano. Je to dáno tím, že depilace je metodou, při které je vytržený konkrétní chloupek i s kořínkem. I proto následně může trvat i několik týdnů, než naroste. Proto pokud tuto metodu srovnáme s klasickým… »

Pomůže proti stárnutí bílý nebo zelený čaj? - dokončení

Zelený čaj Zelený čaj se tradičně připravuje napařením čajových lístků, které se poté srolují a následně usuší. Pomocí napařování se zlikvidují enzymy, které jindy fermentují čaj. Díky tomu zůstávají v čaji zachovány polyfenoly, což jsou silné antioxidanty,… »

Pomůže proti stárnutí bílý nebo zelený čaj? 1. část

Bílý čaj Bílý čaj se vyznačuje velkou jemností. Původem je z Číny a poznáte ho podle vynikající chuti a nasládlému aroma. Pěstování patří k náročným činnostem. K výrobě se využívají nerozvinuté čajové lístky Camellia sinensis. Sběr se provádí… »

Bílé nebo červené maso? Které je zdravější? 2/2

Bílé maso Díky vysokému obsahu bílkovin v masu se stává základem jídelníčku sportovců, zejména pokud potřebují zajistit nárůst svalové hmoty. Obecně je maso tvořeno 55 -75 % vody, v menší míře tuky a bílkovinami. Obsah sacharidů je velmi malý.… »

Bílé nebo červené maso? Které je zdravější? 1/2

Červené maso V masu najdete mnoho bílkovin a některé minerály a vitamíny. Vysoký obsah bílkovin je důvodem, proč tvoří základ fitness stravy – narůstá svalová hmota. Maso je z největší částí tvořeno vodou, poté tuky a bílkovinami. S nižším… »

Arganový olej a prevence zdraví

Bez nadbytečného cholesterolu Extra panenský arganový olej se lisuje z prvních plodů ořechu arganu. Neobsahuje žádný cholesterol a stoprocentně přírodní organická látka bez konzervantů obsahuje mnohé látky příznivě ovlivňující lidský organismus.… »

Arganový olej a krása

Hydratace pro pleť Arganový olej je považován za marocký zázrak. Arganový olej je bohatý na vitamín E. Právě díky tomuto vitamínu se využívá jako nemastný hydratační olej. Používáním se brání předčasnému stárnutí a pleť se přirozeně hydratuje. Ošetření… »

V čem je prospěšný hořčičný olej? dokončení

Skvělý antioxidant Hořčičný olej se skvěle vstřebává a je velice lehký. V péči o pokožku se projevuje jako dobrý antioxidant a celkově regeneruje. Pomocí masáží uvolníte zatuhlé svaly a rovněž se dočkáte příznivých účinků na revma… »

V čem je prospěšný hořčičný olej? 1. část

Přírodní antibiotikum Hořčičný olej obsahuje hodně vitamínů a minerálních látek. Jde o přírodní antibiotikum, které dobře ovlivňuje sníženou imunitu. Hořčičný olej poznáte podle zajímavé vůně. Vyznačuje se mnohými pozitivními účinky hlavně… »

Máte potíže počít a problém může být u partnera? Co pomůže k tvorbě spermií? 2/2

Studená sprcha Pohyblivost spermií se vylepší, jestliže si muži dopřejí před milováním osprchování studenou vodou. Doporučuje se osprchovat přibližně patnáct minut před stykem. Takto se prokrví varlata a spermie se dostatečně nabudí. Spermie naopak… »

zobrazit