Reklamní pozice premium odkaz

Zdraví

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Proč se otužovat 2/2

Zvýšíte svou plodnost Tento důvod se týká mužů, u kterých je dokázáno, že pravidelné otužování zvyšuje výrazně jejich plodnost. Konkrétně je pravidelným otužováním zvyšován počet jejich spermií. A nejedná se o nijak zanedbatelné číslo,… »

Proč se otužovat 1/2

Zlepšíte svou imunitu Říká se, že lidé, kteří jsou otužilí, jsou mnohem méně náchylní na různé nemoci. A to je skutečně pravda. Proto je právě toto náš první hlavní důvod, proč se otužovat. Tato činnost totiž velmi výrazně napomáhá ke zvýšení imunity.… »

Bílé nebo červené maso? Které je zdravější? 2/2

Bílé maso Díky vysokému obsahu bílkovin v masu se stává základem jídelníčku sportovců, zejména pokud potřebují zajistit nárůst svalové hmoty. Obecně je maso tvořeno 55 -75 % vody, v menší míře tuky a bílkovinami. Obsah sacharidů je velmi malý.… »

Bílé nebo červené maso? Které je zdravější? 1/2

Červené maso V masu najdete mnoho bílkovin a některé minerály a vitamíny. Vysoký obsah bílkovin je důvodem, proč tvoří základ fitness stravy – narůstá svalová hmota. Maso je z největší částí tvořeno vodou, poté tuky a bílkovinami. S nižším… »

Arganový olej a prevence zdraví

Bez nadbytečného cholesterolu Extra panenský arganový olej se lisuje z prvních plodů ořechu arganu. Neobsahuje žádný cholesterol a stoprocentně přírodní organická látka bez konzervantů obsahuje mnohé látky příznivě ovlivňující lidský organismus.… »

V čem je prospěšný hořčičný olej? dokončení

Skvělý antioxidant Hořčičný olej se skvěle vstřebává a je velice lehký. V péči o pokožku se projevuje jako dobrý antioxidant a celkově regeneruje. Pomocí masáží uvolníte zatuhlé svaly a rovněž se dočkáte příznivých účinků na revma… »

V čem je prospěšný hořčičný olej? 1. část

Přírodní antibiotikum Hořčičný olej obsahuje hodně vitamínů a minerálních látek. Jde o přírodní antibiotikum, které dobře ovlivňuje sníženou imunitu. Hořčičný olej poznáte podle zajímavé vůně. Vyznačuje se mnohými pozitivními účinky hlavně… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit