Reklamní pozice premium odkaz

Proč se otužovat 2/2

Proč se otužovat 2/2

Ilustrační foto

Zvýšíte svou plodnost

Tento důvod se týká mužů, u kterých je dokázáno, že pravidelné otužování zvyšuje výrazně jejich plodnost. Konkrétně je pravidelným otužováním zvyšován počet jejich spermií. A nejedná se o nijak zanedbatelné číslo, jelikož některé studie uvádějí, že se jejich množství může zvýšit dokonce až o 500 procent. Pro páry, které mají problémy s početím, je právě tento nový denní režim možnou cestou, jak mohou konečně a bez problémů otěhotnět.

Zlepšíte váš krevní oběh

Jakmile se vaše tělo nárazově a prudce ochladí, zareaguje tím, že se snaží co nejrychleji dopravit krev z těch teplejších do chladnějších. A to přirozeně z důvodu, aby zachovala jejich správnou teplotu. Tato nárazová činnost výrazně zrychlí krevní oběh a tím ho i celkově podpoří. Daná pravidelná zrychlování krevního oběhu jsou perfektní prevencí proti různým kardiovaskulárním chorobám, které jsou v dnešní době celkem velkým strašákem stále mladších lidí.

Zregenerujete své svaly

Každý sportovec hledá cesty, jak co nejlépe zregenerovat své svaly. Pokud i vy, našli jste další dobrý důvod, proč se otužovat. Studená sprcha po cvičení je tou nejlepší možnou cestou, jak můžete svalům celého těla prospět.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: zdraví

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.