Reklamní pozice premium odkaz

Kosmetika

další > poslední »
zobrazit

Jaké druhy přístrojů v kosmetických studií dnes frčí 2/2

Vacupress Moderní doba žádá také moderní přístroje. Současnosti vládne jako jeden z mála i vacupress, který funguje na principu podtlaku a masíruje podkoží. Kůže se tak prokrví, uvolňuje se tím i ztuhlé svalstvo, prokrvuje se pokožka,… »

Jaké druhy přístrojů v kosmetických studií dnes frčí 1/2

Napařovače V kosmetických salonech se dnes bez napařovačů snad nelze obejít. Dokonale a bez nějakých komplikací roztáhnout póry, a tak připraví na odstranění nánosů z nich. Je to tak ideální pomocník v boji s černými tečkami. Je to rozhodně… »

Oblíbené dámské pleťové vody 2/2

La Roche Posay Physiologique Kvalitní micelární pleťová voda od osvědčené značky, které zajistí díky skvělému složení perfektní vlastnosti. Jedná se o pleťovou vodu, která dokáže vaši kůži nejenom dobře vyčistit, ale dokáže také jednoduše odstranit… »

Oblíbené dámské pleťové vody 1/2

Bioderma Sensibio H2O Jasná volba ve chvíli, kdy je cílem odstranění nejenom jakýchkoliv nečistot z povrchu pleti, ale kdy je cílem také odstranit make-up. I proto jasně patří mezi oblíbené dámské pleťové vody. Mezi hlavní lákadla patří nejenom… »

Oblíbené dámské antiperspiranty 2/2

Rexona Cotton Ultra Dry Složení tohoto antiperspirantu je zajímavé v tom, že nabídne nejenom ochranu během běžného dne, ale i ochranu při zvýšeném pohybu. Tím zamezuje nadměrnému pocení, které je spojeno se skvrnami a zápachem. Oproti předchozí… »

Oblíbené dámské antiperspiranty 1/2

Vichy Stress Resist 72h roll-on Mezi oblíbené dámské antiperspiranty patří mimo jiné také proto, že se jedná o kuličkové provedení, bez nutnosti stříkání. Lákadlem je také vysoký účinek, který dokáže chránit před potem po dobu dokonce až 72 hodin.… »

Oblíbené dámské řasenky 2/2

Astor BIG & Beautiful Boom 24h Volume Odolnost. To je slovo, kterým lze tuto řasenku zcela jasně charakterizovat, Už její název totiž celkem dobře napovídá, že se jedná o řasenku, která vydrží až celách 24 hodin, po které můžete mít řasy, které… »

další > poslední »
zobrazit