Reklamní pozice premium odkaz

Líčení

zobrazit

Oblíbené dámské řasenky 2/2

Astor BIG & Beautiful Boom 24h Volume Odolnost. To je slovo, kterým lze tuto řasenku zcela jasně charakterizovat, Už její název totiž celkem dobře napovídá, že se jedná o řasenku, která vydrží až celách 24 hodin, po které můžete mít řasy, které… »

Oblíbené dámské řasenky 1/2

Max Factor 2000 Calorie Dramatic Volume Tato značka nabídne mnoho, ale právě tato konkrétní patří mezi oblíbené dámské řasenky. Je lákavá hlavně proto, že nabídne naprosto jedinečný kartáček. Díky němu je na řasy vždy nanesena dostatečná vrstva, která… »

Oblíbené dámské laky na nehty 2/2

Astor Quick & Shine Nail Polish Každá žena, která chce být moderní, zcela určitě sáhne právě po tomto konkrétním laku. Je unikátní v tom, že nabídne primárně moderní a velmi dobře vypadající odstíny, které podpoří krásu nehtů. Mezi oblíbené… »

Oblíbené dámské laky na nehty 1/2

Dermacol neonový lak na nehty Pro ženy a dívky, které si potrpí na jedinečný vzhled svých nehtů, které budou nepřehlédnutelné, je tento lak na nehty jasnou volbou. Zaujme primárně neonovými odstíny, které jasně ukazují, že výjimečnost je rozhodně… »

Vše o líčení 2/2

Korektory nabízejí celou řadu barev Většina žen zná pouze ty základní korektory, jako jsou béžové. Různých variant ale existuje mnohem více. Jsou to třeba i korektory zelené, které se ideálně hodí na zakrytí případných jemných žilek. Jsou to ale… »

Vše o líčení 1/2

Depilace je účinnější, než holení Určitě ano. Je to dáno tím, že depilace je metodou, při které je vytržený konkrétní chloupek i s kořínkem. I proto následně může trvat i několik týdnů, než naroste. Proto pokud tuto metodu srovnáme s klasickým… »

zobrazit