Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské řasenky 1/2

Oblíbené dámské řasenky 1/2

Ilustrační foto

Max Factor 2000 Calorie Dramatic Volume

Tato značka nabídne mnoho, ale právě tato konkrétní patří mezi oblíbené dámské řasenky. Je lákavá hlavně proto, že nabídne naprosto jedinečný kartáček. Díky němu je na řasy vždy nanesena dostatečná vrstva, která je vytvoří doslova neodolatelné. Tím ale přednosti nekončí. Unikátní složení je spojeno také s tím, že obsahuje takzvané zpevňovače, díky čemuž se řasenka nerozmazává a skvěle vypadá po celý běžný den. Zároveň není opomíjena ani elasticita, která zajistí, že řasy vypadají naprosto přirozeně a stále dokonale. Vše podporuje i odolnost vůči:

·         Doteku                                             

·         Vodě

·         Větru a dalším vlivům

Maybelline Lash Sensational Intense

Primárně je to kartáče, který je na této řasence naprosto jedinečný. Proč? Má celkem deset vrstev štětin, díky čemuž je dosaženo efektu, kterým je výrazné znásobení vašich řas. Dále je konstruován tak, aby dokázal vytvořit řasy, které budou jak plnější, tak i delší. Toho je dosaženo především díky tomu, že každá řasa je líčena zvlášť, a to navíc ze všech stran. Intenzivní černá barva tak bude dokonalá. Samozřejmost je i to, že řasenka nabídne výraznou odolnost. Není jakýkoliv důvod se obávat toho, že by vám nevydržela na dobu, kterou potřebujete, nebo že by došlo k jejímu rozmazávání, třeba vlivem prostředí nebo situací.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: krása, kosmetika, líčení, řasy

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.