Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské řasenky 2/2

Oblíbené dámské řasenky 2/2

Ilustrační foto

Astor BIG & Beautiful Boom 24h Volume

Odolnost. To je slovo, kterým lze tuto řasenku zcela jasně charakterizovat, Už její název totiž celkem dobře napovídá, že se jedná o řasenku, která vydrží až celách 24 hodin, po které můžete mít řasy, které budou naprosto dokonalé. Tato vlastnost ale není tou jedinou, jelikož díky výrazné černé barvě a kvalitnímu kartáčku dojde k dokonalému nalíčení. Řasy tak budou spojeny s větším objemem, stejně jako budou opticky i prodlouženy. Naprosto dokonalá kombinace.

Bourjois Volume Glamour

Která žena touží po řasách, které budou mít zajímavý natočený efekt, ta by měla sáhnout právě po této konkrétní řasence. Ta to díky svému unikátně tvarovanému štětečku skutečně umí. Není to ale její jediné pozitivum. Když zabrousíme i do oblasti složení, tak nelze zapomínat také na vosky a silikon. Právě tyto látky zajistí, že řasy budou mít nejenom dokonalý objem, ale budou mít také naprosto dokonalý tvar. Pro podporu krásy, která skutečně dlouho vydrží je tato řasenka zcela jistě jasnou volbou.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: kosmetika, krása, líčení, řasy

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.