Reklamní pozice premium odkaz

Vše o líčení 1/2

Vše o líčení 1/2

Ilustrační foto

Depilace je účinnější, než holení

Určitě ano. Je to dáno tím, že depilace je metodou, při které je vytržený konkrétní chloupek i s kořínkem. I proto následně může trvat i několik týdnů, než naroste. Proto pokud tuto metodu srovnáme s klasickým holením, je třeba říci, že u něho dochází jenom k tomu, že je daný chloupek v podstatě jenom seříznutý a kořínek jako takový stále zůstává.

Depilace může bolet

Pokud mluvíme o možnostech, které jsou spojené s různými vosky, musíme říci, že depilace opravdu může bolet. Proto je mnoho žen, které ji raději vynechávají. Na druhou stranu musíme říci, že dnes už existují i různé složky vosku, které obsahují anestetikum, díky čemuž lze tuto metodu o něco zpříjemnit a ta se tak nestává natolik nepříjemnou a bolestivou, jako tomu může být v samotném počátku.

Pro muže i ženy

Mnoho lidí má přirozeně zafixováno, že depilace je postup, který je určený výhradně jenom ženám. Určitě tomu tak není, jelikož dnes se jedná o metodu, kterou mohou využívat i muži. S tím přirozeně souvisí také fakt, že ji lze realizovat v podstatě na jakémkoliv místě na lidském těle. Většina lidí ale volí ta místa, která vzhledem k možné bolesti nejsou zase až tak citlivá. U žen to jsou především nohy, zatímco u mužů je poměrně velmi oblíbenou procedurou depilace zad, ale stejně tak lze depilovat i hruď.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: krása, líčení

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.