Reklamní pozice premium odkaz

Ostatní

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Jaké druhy přístrojů v kosmetických studií dnes frčí 2/2

Vacupress Moderní doba žádá také moderní přístroje. Současnosti vládne jako jeden z mála i vacupress, který funguje na principu podtlaku a masíruje podkoží. Kůže se tak prokrví, uvolňuje se tím i ztuhlé svalstvo, prokrvuje se pokožka,… »

Jaké druhy přístrojů v kosmetických studií dnes frčí 1/2

Napařovače V kosmetických salonech se dnes bez napařovačů snad nelze obejít. Dokonale a bez nějakých komplikací roztáhnout póry, a tak připraví na odstranění nánosů z nich. Je to tak ideální pomocník v boji s černými tečkami. Je to rozhodně… »

Oblíbené dámské pleťové vody 2/2

La Roche Posay Physiologique Kvalitní micelární pleťová voda od osvědčené značky, které zajistí díky skvělému složení perfektní vlastnosti. Jedná se o pleťovou vodu, která dokáže vaši kůži nejenom dobře vyčistit, ale dokáže také jednoduše odstranit… »

Oblíbené dámské pleťové vody 1/2

Bioderma Sensibio H2O Jasná volba ve chvíli, kdy je cílem odstranění nejenom jakýchkoliv nečistot z povrchu pleti, ale kdy je cílem také odstranit make-up. I proto jasně patří mezi oblíbené dámské pleťové vody. Mezi hlavní lákadla patří nejenom… »

Oblíbené dámské depilační prostředky 2/2

Epill Body depilační cukrová pasta V čem je jedinečná? V tom, že se jedná o výhradně přírodní produkt, ve kterém nenajdete ani jedinou chemickou látku. To je dobrá zpráva nejenom v souvislosti s tím, že se nemusíte bát podráždění pokožky. Je… »

Oblíbené dámské depilační prostředky 1/2

BioEpil Purity Vision Jedinečná depilační cukrová pasta, která je určena i pro domácí použití. Mezi její přednosti patří nejenom vysoký účinek, ale i celková šetrnost. To je dáno také tím, že v jejím obsahu nenajdete jakékoliv syntetické a podobné… »

Oblíbené dámské tužidla 2/2

Goldwell Volume Double Boost Tužidlo ve formě osvědčeného spreje, což zajistí možnost celkem rychlé a také bezproblémové aplikace. Tím ale pozitiva určitě nekončí, jelikož stejně tak nelze zapomínat také na celkový účinek, který přinese. Ten je… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit