Reklamní pozice premium odkaz

Jaké druhy přístrojů v kosmetických studií dnes frčí 1/2

Jaké druhy přístrojů v kosmetických studií dnes frčí 1/2

Ilustrační foto

Napařovače

kosmetických salonech se dnes bez napařovačů snad nelze obejít. Dokonale a bez nějakých komplikací roztáhnout póry, a tak připraví na odstranění nánosů z nich. Je to tak ideální pomocník v boji s černými tečkami. Je to rozhodně lepší než čistit póry násilnou formou, která má často nežádoucí účinky. Napařovače se dnes běžně do moderních kosmetických salonů pořizují.

Diamantová mikrodermabraze

Mladistvý vzhled si je možno udržet i díky pečlivé péči o pleť. Nejen kosmetika, která se používá je důležitá. Pro dokonalost pleti je nesmírně důležitá i jednotná barva pleti bez vrásek, a i bez povislé kůže. Diamantová mikrodermabraze umí cílit na tyto nedostatky a ničit je. Takže tím oddaluje viditelné stárnutí pleti. Ženy se zralou pletí tento přístroj vyhledávají, protože je pro ně důležité si mladistvost pleti udržet.

Přístroje na hubnutí body shaper

Při potřebě nechat si odstranit nadbytečný tuk, není dnes nutností navštívit plastickou chirurgii. Moderní doba má i své moderní přístroje, a tak je běžné, že existují i takové, které odstraňují tuk i celulitidu. Body shaper je tak jedním z těch, které jsou v dnešní době žádané a často aplikované. Většina žen chce odstranit celulitidu a nějaký ten tuk navíc. Zde na to existuje bezbolestná neinvazivní metoda.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: kosmetika, krása

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.