Reklamní pozice premium odkaz

Jaké druhy přístrojů v kosmetických studií dnes frčí 2/2

Jaké druhy přístrojů v kosmetických studií dnes frčí 2/2

Ilustrační foto

Vacupress

Moderní doba žádá také moderní přístroje. Současnosti vládne jako jeden z mála i vacupress, který funguje na principu podtlaku a masíruje podkoží. Kůže se tak prokrví, uvolňuje se tím i ztuhlé svalstvo, prokrvuje se pokožka, odstraňuje se tuk, a celkově estetika pokožky je díky působení vacupressu zlepšena. Důležité je, aby přístroj byl odsluhován školeným personálem. Jedná se o velice populární přístroj, o který je zájem.

Radiofrekvenční lifting

Protože snad každá žena si chce ponechat mladistvost pleti, je dnes velká poptávka pro přístrojích do kosmetických salonů, které umí omladit pleť. Radiofrekvenční lifting je právě pro podporu dokonalé pleti.

Diodový laser

Tento přístroj slouží k odstranění ochlupení. Chloupky se vlivem laseru odstraňují i s kořínky, a tak je vyhlídal trvalého odstranění chloupků možná. Je potřeba však na zákrok docházet v pravidelných intervalech a není to zrovna nejlevnější záležitost. Každopádně jestliže se jedná o možnost trvalého odstranění chloupků, je to jistě zajímavá možnost, a tak se jedná o proceduru, o kterou mají zájem klientky, ale i salony. Diodový laser je tak velice žádaným.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: kosmetika, krása

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.