Reklamní pozice premium odkaz

Přírodní kosmetika

zobrazit

Arganový olej a krása

Hydratace pro pleť Arganový olej je považován za marocký zázrak. Arganový olej je bohatý na vitamín E. Právě díky tomuto vitamínu se využívá jako nemastný hydratační olej. Používáním se brání předčasnému stárnutí a pleť se přirozeně hydratuje. Ošetření… »

Rýžový olej jako přírodní kosmetický prostředek

Zachycení ultrafialového záření V rýžovém oleji se hodně vyskytují mastné kyseliny, vitamíny A, PP, E, skupiny B. Látky obsažené v rýžovém oleji dovedou zachytit ultrafialové záření a brání proniknutí do kůže, což se využívá na přípravky na vlasy… »

Další vlivy makadamového oleje

Regenerační účinky V makadamovém oleji se nachází mnoho tuku a vyniká výbornými antioxidačními účinky. Díky regeneračním účinkům se olej postará o vláčnější a navíc vzhledově mladistvější pokožku. Tvoří součást mnohých kosmetických přípravků. Obnovení… »

Makadamový olej a jeho příznivý vliv

Hojení drobných ranek Makadamový olej obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. Najdete zde například kyselinu linolovou, olejovou, linoleovou a palmitolejovou kyselinu. Díky vysokému obsahu vitamínu E, je olej pomocníkem při hojení drobných… »

zobrazit