Reklamní pozice premium odkaz

Móda

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Jaké druhy piercingu dnes frčí 2/2

Extravagance do pupíku Propíchnutý pupík je zase dominantou žen, zejména mladých dívek. V létě, kdy se nosí odhalená bříška, je to pak ještě více žádoucí. Proto ve trendem současnosti mít v pupíku ozdobu například motýla, nebo mašličky, či hodně oblíbeného… »

Jaké druhy piercingu dnes frčí 1/2

Kroužky do nosu Kamínek na stranu nosu, nebo barevný kroužek, snad kdekoli na nosu umístěn je v současnosti hodně populární. Barvy jsou na vzestupu, a i když jednoduché stříbrné, nebo zlatavé provedení je určitě stále trendy, barevnost je zkrátka… »

Oblíbené dámské tanga g-string 2/2

Gorteks -Kalhotky string Bílá barva je v segmentu kalhotek velkým hitem a právě tento konkrétní model ji pochopitelně může nabídnout. Nezaujme ale jenom tím, jakou mají barvu. Stejně tak nelze zapomínat ani na další pozitiva. Těmi jsou určitě… »

Oblíbené dámské tanga g-string 1/2

Viki -original tanga G-String Jednobarevné provedení těchto kalhotek sice může na první pohled značit, že se jedná spíše o obyčejnější model, ale tomu rozhodně tak není. Jde o oblíbené dámské tanga g-string hlavně proto, že se jedná o model,… »

Oblíbené dámské kalhotky bokovky 2/2

GINA -dámské kalhotky s úzkým bokem Takzvané bokovky jsou hitem i pro svůj velmi originální střih. Ten může být také zajímavě podpořen, pokud dojde k tomu, že jsou vyrobeny s úzkým bokem. A to je příklad právě těchto kalhotek, které zaujmou… »

Oblíbené dámské kalhotky bokovky 1/2

GINA -dámské kalhotky Multirib Známá značka ukazuje, že umí vyrobit právě to, co její zákaznice chtějí. I proto jsou právě toto oblíbené dámské kalhotky bokovky, o které je zájem. Zaujmou třeba i svým střihem, jelikož mohou nabídnout… »

Oblíbené dámské kalhotky spaghetti 2/2

Roza -Tanga Fiona Stylová špagetová tanga, která se hodí pro každou ženu, která chce vypadat smyslně a neobyčejně. Jejich lákadlem jsou hlavně právě ony lehké šňůrky, které se táhnou po bocích každé ženy. Zadní díl poté zaujme i svou neobyčejností,… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit