Reklamní pozice premium odkaz

Oblíbené dámské podprsenky bardotky 1/2

Oblíbené dámské podprsenky bardotky 1/2

Ilustrační foto

Ava -podprsenka 740

Stylová korzetová podprsenka, která je určená především těm ženám, které mají větší poprsí. U nich patří zcela jistě mezi oblíbené dámské podprsenky, které zaručeně nezklamou. Opomíjet nelze ale ani to, že díky svému střihu dokáže dobře zvýraznit dekolt. Lákadlem je to, že se dobře schová pod oblečením a tak ji není problém kombinovat s jakýmkoliv outfitem. Pokud se podíváme na další přednosti, nadchne i zajímavá kovová aplikace. A materiál? Pružný a pohodlný, jelikož došlo ke kombinaci:

·         Polyamidu

·         Bavlny

·         Elastanu

Nipplex podprsenka Elise

Proč patří mezi oblíbené dámské podprsenky bardotky? Hlavní důvod je rozhodně ten, že se jedná o model, který zaujme svou elegancí. A to jak s ohledem na střih a celkové provedení. Lákadlem je také zdobení této podprsenky, v podobě velmi originální krajky, která zaujme na první pohled. Pozitivně je hodnoceno ale i to, že je podprsenka vybavena jak kosticemi, tak i bočními výztuhami, díky kterým ňadra dokonale drží a zajistí jejich správnou fixaci, K tomu je nutné přidat i fakt, že dokáže skvěle vymodelovat a vytvarovat poprsí, díky čemuž se každá žena stane skutečně neodolatelnou.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: móda, podprsenka, spodní prádlo, oblečení

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.