Reklamní pozice premium odkaz

Jaké druhy piercingu dnes frčí 1/2

Jaké druhy piercingu dnes frčí 1/2

Ilustrační foto

Kroužky do nosu

Kamínek na stranu nosu, nebo barevný kroužek, snad kdekoli na nosu umístěn je v současnosti hodně populární. Barvy jsou na vzestupu, a i když jednoduché stříbrné, nebo zlatavé provedení je určitě stále trendy, barevnost je zkrátka žádaná. Piercing do nosu patří přitom k těm stále hodně vyhledávaným a nejčastěji vpichovaným místům.

Kuličky a kroužky na ucho

Ucho patří k částem ucha, které je obecně nejvíce „zatěžováno" umístěním kovových kroužků či kuliček. Používají se barevná provedení, kamínky, ale i jednoduchý vzhled. Hodně oblíbené jsou třeba kuličky, které jsou letmo nastřeleny na hrot ucha a je jich tam možno umístit velké množství. Je možno si vybrat z velké barevné škály právě to barevné provedení, které je nejvíce vhodné a třeba je i měnit, podle outfitu.

Barevný a svítící piercing do jazyka

Propíchnutí jazyka je pro některé jedince odvážný krok. A kdo jej má propíchnutý, velice rád podlehne současným trendům v oblasti piercingu a vybaví ústa ozdobou, která ve tmě svítí. To jsou momentálně hodně oblíbené piercingy, které také vedou k tomu, že si jazyk nechává propíchnout více lidí.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: krása, piercing

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.