Reklamní pozice premium odkaz

Jaké druhy piercingu dnes frčí 2/2

Jaké druhy piercingu dnes frčí 2/2

Ilustrační foto

Extravagance do pupíku

Propíchnutý pupík je zase dominantou žen, zejména mladých dívek. V létě, kdy se nosí odhalená bříška, je to pak ještě více žádoucí. Proto ve trendem současnosti mít v pupíku ozdobu například motýla, nebo mašličky, či hodně oblíbeného hada. Je možno vybírat z velkého množství pěkných šperků.

Činka do ucha

Ten, kdo nemá piercingů stále dost, jistě rád uvítá moderní trend v této oblasti, a to je piercing tzv. činky, která se táhne přes celé ucho a je její jedna část je upevněna na jedné straně a druhá zas na protilehlé. Činky jsou obecně v poslední době hodně populární. Dají se aplikovat kamkoli na tělo. I proto, že tzv. činky se vyrábí v několika délkách a tak je možno je kombinovat a vybrat podle potřeby.

Falešný piercing

I přesto, že se nejedná o klasický piercing, tedy vpíchnutí, propíchnutí kůže či jiné části, vypadá falešný piercing jako ten pravý. Jedná se například o kroužek do nosu, který drží i přesto, že kůže není propíchnutá. Také jsou populární falešné piercingy do ucha. Dají se snadno sundat a zase nandat. Výhodou je, že se kůže nepropichuje a kdykoli je tak možno, bez potíží ozdobu sundat, aniž by byla kůže od vpichu poznatelná. Jsou sice lidé, kteří k tomuto mají odpor, tvrdí, že nejde o totéž, ale pro mnoho jiných lidí, kteří mají strach o vpich, je to ideální varianta.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: piercing

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.