Reklamní pozice premium odkaz

Vztahy

zobrazit

Jak se dobře seznámit

Najít správný návod k seznámení je téměř nemožné. Navzdory tomu, že dnešní doba nabízí obrovské spektrum různých „pomocníků". Mezi nejoblíbenější patří v tomto směru internetové seznamky, mezi které patří např. Topky.singles, Seznamka a další. Jak… »

Máte potíže počít a problém může být u partnera? Co pomůže k tvorbě spermií? 2/2

Studená sprcha Pohyblivost spermií se vylepší, jestliže si muži dopřejí před milováním osprchování studenou vodou. Doporučuje se osprchovat přibližně patnáct minut před stykem. Takto se prokrví varlata a spermie se dostatečně nabudí. Spermie naopak… »

Máte potíže počít a problém může být u partnera? Co pomůže k tvorbě spermií? 1/2

Dostatek selenu v těle Doporučená dávka organického selenu činí 100 μg za den. Pokud si někdy dopřejete vyšší množství, nebude to vadit, protože předávkování se projevuje velice vzácně. Jestliže má tělo nedostatek selenu, projeví se to sníženým… »

Další negativní vlivy na milování a intimní život

Nízké sebevědomí Problémy s milováním zapříčiňují psychické problémy, kdy je někdo z partnerů například nespokojen s tím, jak vypadá a má pocit, že neodvede požadovaný výkon. Příčinou může být také málo sexuálních zkušeností a strach, aby nedošlo… »

Co potlačuje chuť na milování

Únava Menší chuť na milování s partnerem se může objevit kdykoliv a k příčinám nemusí zrovna patřit to, že už se vašemu příteli nebo přítelkyni přestáváte líbit. K nejčastějším důvodům patří hlavně únava. Nároky dnešní doby jsou vysoké a každý… »

zobrazit