Reklamní pozice premium odkaz

Co potlačuje chuť na milování

Co potlačuje chuť na milování

Ilustrační foto

Únava

Menší chuť na milování s partnerem se může objevit kdykoliv a k příčinám nemusí zrovna patřit to, že už se vašemu příteli nebo přítelkyni přestáváte líbit. K nejčastějším důvodům patří hlavně únava. Nároky dnešní doby jsou vysoké a každý chodí většinou domů úplně sedřený z kůže, nemůžete se divit, že první a poslední po čem člověk touží je postel, kde nebude dělat nic jiného než spát a odpočívat.

Stres a ponocování

Vaše sexuální libido se může snížit, protože budete ponocovat jen, abyste mohli splnit všechny zadané pracovní úkoly. Vyčerpání vaši touhu po milování pěkně zabrzdí. Budete rádi, že dokončíte vše zadané a potom už nebude přicházet v úvahu se věnovat partnerskému laskání. K odstranění problému pomůže jen naplánování těchto činností na úplně jiný čas.

Zdravotní problémy

Hlavně různé zdravotní potíže negativně ovlivňují chutě na milování. Zdravotní komplikace zapříčiní, že se nebudete cítit ve své kůži a nebudete mít ani pomyšlení na intimní hrátky. K problémům dochází hlavně v době těhotenství, po porodu, po chirurgickém zákroku, během menopauzy, menstruace, úraz anebo jiné problémy, které vám brání v oddání se chvilkám s milující osobou.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: láska, sex, vztahy

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.