Reklamní pozice premium odkaz

Další negativní vlivy na milování a intimní život

Další negativní vlivy na milování a intimní život

Ilustrační foto

Nízké sebevědomí

Problémy s milováním zapříčiňují psychické problémy, kdy je někdo z partnerů například nespokojen s tím, jak vypadá a má pocit, že neodvede požadovaný výkon. Příčinou může být také málo sexuálních zkušeností a strach, aby nedošlo k selhání v nejlepším okamžiku. V tomto případě se doporučuje s partnerem mluvit o tom, co si skutečně myslíte a co vám vadí, anebo čeho se bojíte.

Mnoho alkoholu

Dát si sklenku na posilnění praktikuje mnoho jedinců. Jestliže máte po bujarém večírku, kde tekl alkohol proudem, potom se nedivte, že vás může pohltit nechuť na milování v nevhodný okamžik. S alkoholem se to nemá přehánět, jinak můžete očekávat akorát únavu, nízkou schopnost sexuální aktivity, špatný výkon i nízké libido. Doporučuje se dát tak akorát maximálně dvě sklenky, což pomůže k uvolnění a ke ztrátě zábran.

Stereotyp

Chutě na milování může potlačit zažitý stereotyp. Pokud budete neustále praktikovat jednu a tu samou polohu a ještě navíc na stejném místě, brzy se dočkáte akorát ochladnutí ve vztahu a nechutí jít do toho znovu. Milování zkuste proměňovat, nebojte se experimentovat, vyzkoušet si nové hrátky a navzájem si splňte vaše tajné tužby. Někdy bude stačit málo – například nové spodní prádlo, anebo zajímavý odvážný kostým.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: sex, láska

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.