Reklamní pozice premium odkaz

Jak se dobře seznámit

Jak se dobře seznámit

Ilustrační foto

Najít správný návod k seznámení je téměř nemožné. Navzdory tomu, že dnešní doba nabízí obrovské spektrum různých „pomocníků". Mezi nejoblíbenější patří v tomto směru internetové seznamky, mezi které patří např. Topky.singles, Seznamka a další.

Jak najít partnera na seznamce

V první řadě si musíte ujasnit, co od potenciálního vztahu očekáváte. Mezi nejčastější druhy seznámení patří:

  • Vážný vztah

  • Flirt

  • Na dopisování

  • Přátelství

Podle základního rozdělení se potom odvíjí i další parametry a rady. Tématické seznamky Singles mají zkrátka svoje výhodny. Ovšem my se v našem článku zaměříme primárně na vážné seznámení.

Rady pro vážné seznámení

I u inzerátů na vážné seznámení se musíte připravit na to, že budete muset oddělit „zrno od plev". Zejména ženy může často potkat odpověď na jejich inzerci, kterou nečekali. Navzdory snaze se vážně seznámit ženám přicházejí reakce s různými nevhodnými návrhy. Proto se každá žena musí obrnit velkou mírou trpělivosti. A pokud se chce skutečně seriózně seznámit, nesmí se nechat znechutit.

V inzerátu vždy požadujte, aby protějšek zaslal rovnou svoji fotografii. Sice může použít falešnou, ale aspoň částečně snížíte riziko. Důležité také je věnovat určitou dobu vzájemnému poznávání bez osobního kontaktu. Kdo to myslí vážně, nebude mít s tímto postupem problém. Když už se k osobnímu setkání dostanete, vždy by mělo být na veřejném místě. Nedoporučujeme poskytovat mobilní kontakt, protože se tak vyhnete stalkingu a harašení po mobilním telefonu. Nejvhodnější dobou pro setkání je v průběhu dne a nikoliv večer a už vůbec ne v noci. Kdo chce mít úplnou jistotu, měl by vzít s sebou druhou osobu. Ta se samotného setkání s potenciálním partnerem samozřejmě nebude účastnit, ale bude vše z bezpečné vzdálenosti kontrolovat. Při odchodu ze schůzky, zejména té nepovedené, je dobré zkontrolovat, zda vás dotyčný nesleduje. V případě jakkoliv nepříjemného pocitu se nebojte využít taxi služby a z místa rychle odjeďte. Tím snížíte případné riziko na minimu.

Na druhou stranu, existuje mnoho spokojených párů, které se úspěšně seznámili přes seznamku. Třeba se mezi ně zařadíte i vy. Ovšem opatrnosti není nikdy dost.

Reklamní článek

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Krasoweb.cz

Štítky: vztahy, seznamka, láska, pr

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Krasoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Krasoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - Krasoweb.cz.