Reklamní pozice premium odkaz

Zdraví

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Vyspěte se lépe po noční směně. Přinášíme pár jednoduchých tipů, jak na to

Někdo je miluje, protože mu přináší vyšší mzdu. Někdo je nenávidí, protože si jeho tělo není schopno zvyknout na převrácený režim. Řeč je o nočních směnách. Lepší platové ohodnocení je skutečně asi jejich jedinou výhodou. Jinak nepříznivě působí… »

Proč se otužovat 2/2

Zvýšíte svou plodnost Tento důvod se týká mužů, u kterých je dokázáno, že pravidelné otužování zvyšuje výrazně jejich plodnost. Konkrétně je pravidelným otužováním zvyšován počet jejich spermií. A nejedná se o nijak zanedbatelné číslo,… »

Proč se otužovat 1/2

Zlepšíte svou imunitu Říká se, že lidé, kteří jsou otužilí, jsou mnohem méně náchylní na různé nemoci. A to je skutečně pravda. Proto je právě toto náš první hlavní důvod, proč se otužovat. Tato činnost totiž velmi výrazně napomáhá ke zvýšení imunity.… »

Bílé nebo červené maso? Které je zdravější? 2/2

Bílé maso Díky vysokému obsahu bílkovin v masu se stává základem jídelníčku sportovců, zejména pokud potřebují zajistit nárůst svalové hmoty. Obecně je maso tvořeno 55 -75 % vody, v menší míře tuky a bílkovinami. Obsah sacharidů je velmi malý.… »

Bílé nebo červené maso? Které je zdravější? 1/2

Červené maso V masu najdete mnoho bílkovin a některé minerály a vitamíny. Vysoký obsah bílkovin je důvodem, proč tvoří základ fitness stravy – narůstá svalová hmota. Maso je z největší částí tvořeno vodou, poté tuky a bílkovinami. S nižším… »

Arganový olej a prevence zdraví

Bez nadbytečného cholesterolu Extra panenský arganový olej se lisuje z prvních plodů ořechu arganu. Neobsahuje žádný cholesterol a stoprocentně přírodní organická látka bez konzervantů obsahuje mnohé látky příznivě ovlivňující lidský organismus.… »

V čem je prospěšný hořčičný olej? dokončení

Skvělý antioxidant Hořčičný olej se skvěle vstřebává a je velice lehký. V péči o pokožku se projevuje jako dobrý antioxidant a celkově regeneruje. Pomocí masáží uvolníte zatuhlé svaly a rovněž se dočkáte příznivých účinků na revma… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit